reklama

Outdoorové lanové centrum na Slávii otvorilo svoju piatu sezónu

Iba pred niekoľkými dňami bola pre Trnavčanov opäť otvorená verejná prevádzka Outdoorového lanového centra v Mestskom športovom areáli na Slávii.

Omeškanie začiatku zapríčinila okrem dlhej zimy aj významná rekonštrukcia, ktorou prešiel celý areál pred spustením piatej sezóny.

Odborníci dôkladne prešli všetky adrealínové prekážky a skontrolovali funkčnosť lezeckých úväzov s dôrazom na maximálnu bezpečnosť návštevníkov. Zásadnou rekonštrukciou prešla tiež horolezecká stena a veľká lanovka, ktorá umožňuje adrenalínový zjazd z výšky 8 metrov.

lanove-centrum
Lanové centrum na trnavskej Slávii

Outdoorové lanové centrum v Trnave je adrenalínový športový areál pod šírym nebom, ktorý ponúka atraktívne programy pre skupiny aj jednotlivcov. Ide o komplex lanových prekážok, ktoré sú umiestnené vo výške 8 až 13 metrov nad zemou.

Návštevníkov lanového centra čaká na úvod krátke zábavné rozcvičenie, nácvik istenia, ukážky práce s horolezeckou výbavou, lezecký trenažér, lezenie po vysokých lanových prekážkach vo výške osem metrov.

Tí odvážnejší si môžu vyskúšať adrenalínový zoskok Big swing, Tarzanov skok na štyri svetové strany z 8 metrového stĺpa, či obľúbenú veľkú lanovku. V neposlednom rade majú návštevníci možnosť loziť na horolezeckej stene, ktorá je súčasťou lanového centra.

Celý program je vedený odborne vyškolenými inštruktormi.

Mamičky a rodinky so svojimi „ratolesťami“ si taktiež prídu na svoje na detských lanových prekážkach, ktoré sú súčasťou areálu a sú určené predovšetkým pre deti od 3 rokov.

Pre deti sú k dispozícii aj strunové hojdačky, preliezky a detská lanovka.

Viac o aktivitách Outdoorového lanového centra v Trnave ako aj o otváracích hodinách sa dozviete na www.lanovecentrumtrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2013 0:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.