reklama

Detské ihrisko Nay Park na Koniarekovej ulici otvorilo piatu sezónu

Detské ihrisko Nay Park na Koniarekovej ulici otvorilo svoju piatu sezónu.

Návštevníkov čakajú tradičné atrakcie ako je detský hrad, veľký autodrom, elektrický vláčik a, samozrejme, deťom bude opäť k dispozícii aj zreštaurovaný dvojplošník AN-2.

Podľa informácií prevádzkovateľov, Nay Park bude otvorený každý deň od 14. hodiny do podvečerných hodín, po 1. máji bude detské ihrisko otvorené vždy do 20. hodiny.

Za vstup do oploteného a bezpečného areálu zaplatíte 0,50 centov. Návštevníkom je k dispozícii aj občerstvenie v susednom Drive Café.

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2011 10:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.