reklama

Outdoorové lanové centrum na Slávii otvorí svoju šiestu sezónu

V piatok 4. apríla 2014 otvoria verejnú prevádzku Outdoorového lanového centra v Mestskom športovom areáli na Slávii.

V uplynulých dňoch prešiel areál zásadnou rekonštrukciou, ktorú si vyžiadal zub času na viacerých drevených a lanových častiach obľúbených prekážok pre deti i dospelých.

Odborníci dôkladne prešli všetky adrealínové prekážky a skontrolovali funkčnosť lezeckých úväzov s dôrazom na maximálnu bezpečnosť návštevníkov. Rekonštrukciou prešiel tiež nízky okruh pre najmenších a veľká lanovka, ktorá umožňuje adrenalínový zjazd z výšky 8 metrov,“ informoval event manažér centra Peter Barabáš.

lanove-centrum
Lanové centrum v areáli Slávie

Outdoorové lanové centrum v Trnave je adrenalínový športový areál pod šírym nebom, ktorý ponúka atraktívne programy pre skupiny aj jednotlivcov. Ide o komplex lanových prekážok, ktoré sú umiestnené vo výške 8 až 13 metrov nad zemou.

Návštevníkov lanového centra čaká na úvod krátke zábavné rozcvičenie, nácvik istenia, ukážky práce s horolezeckou výbavou, lezecký trenažér, lezenie po vysokých lanových prekážkach vo výške 8 metrov.

Tí odvážnejší si môžu vyskúšať adrenalínový zoskok Big swing, Tarzanov skok na štyri svetové strany z 8 metrového stĺpa, či obľúbenú veľkú lanovku.

V neposlednom rade majú návštevníci možnosť zaliezť si na horolezeckej stene, ktorá je súčasťou lanového centra. Celý program je vedený odborne vyškolenými inštruktormi.

Na svoje si v areáli prídu aj mamičky a rodinky s ratolesťami na detských lanových prekážkach, ktoré sú súčasťou areálu a sú určené predovšetkým pre deti od 3 rokov. Pre deti sú k dispozícii aj strunové hojdačky, preliezky a detská lanovka,“ doplnil P. Barabáš.

Viac o aktivitách Outdoorového lanového centra v Trnave ako aj o otváracích hodinách sa dozviete na www.lanovecentrumtrnava.sk.

OLC-otvorenie

Ulož ako PDF
Napísal 3. apríla 2014 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.