reklama

Na konci mája odštartuje rekonštrukcia amfiteátra v Kamennom mlyne

Zastaralý a opotrebovaný areál dostane nový vzhľad v dvoch etapách. Obnova amfiteátra v Kamennom mlyne má odštartovať na konci mája, s dokončením prvej etapy sa počíta v polovici júla.

Druhá časť modernizácie sa uskutoční v septembri tohto roka.

Trnavská radnica vyčlenila v rozpočte na rekonštrukciu 200-tisíc eur. V súčasnosti hľadá prostredníctvom verejnej súťaže dodávateľa prác.

amfiteater-kamenac
Amfiteáter alebo tzv. Kolečko pri Kolibe

V rámci prvej etapy bude zrekonštruované hľadisko. Dôjde k úprave stupňov hľadiska, pódia, aj k výmene starých drevených lavíc a stolov. Nové sedenie bude z tvrdeného plastu vo forme lavíc.

Rekonštrukcia zasiahne aj vedenie odpadových vôd, verejné osvetlenie, ozvučenie a mobiliár.

Amfiteáter osvetlí sedem nových stožiarov, mesto vymení aj rozvodné skrine.

Na jeseň sa rekonštrukcia areálu dotkne komunikácií a spevnených plôch.

Poškodený asfalt vymenia za ekologickejšiu dlažbu uloženú na štrkovom podloží, zrekonštruujú aj komunikácie nad amfiteátrom a pri bufete.

Po dokončení stavebných prác osadia v amfiteátri nové smetné koše a stojany pre bicykle.

Ulož ako PDF
Napísal 25. apríla 2013 9:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na konci mája odštartuje rekonštrukcia amfiteátra v Kamennom mlyne”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.