reklama

V Kamennom mlyne pri Kolibe pribudne murovaný gril a zastrešený altánok

Murovaný gril a nový drevený prístrešok určený pre verejnosť postaví mesto v priestoroch pri ohnisku neďaleko Koliby v Kamennom mlyne.

Investícia je pokračovaním projektu obnovy neďalekého detského ihriska a sadových úprav v okolí ohniska, kde pred dvomi rokmi mesto pristúpilo k celkovej rekultivácii priestorov a výsadbe desiatok drevín a krovín.

V tomto roku odovzdali v Kamenáči do užívania aj zrekonštruovaný amfiteáter.

ohnisko-kamenny
Priestory ohniska pri Kolibe

Kamenný gril je navrhutý s priemerom 120 cm, drevený altánok so sedlovou strechou a pevnou podlahou má mať rozlohu 4 x 3,5 metra.

Mesto v súčasnej fáze hľadá dodávateľa formou verejnej súťaže.

Nové prvky v priestore Kamenného mlyna bude môcť využívať verejnosť bezplatne zrejme už v priebehu tohto leta.

Dotknuté územie označené na mape:
ohnisko-uzemie

Zdroj: OÚRK MsÚ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2014 11:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Kamennom mlyne pri Kolibe pribudne murovaný gril a zastrešený altánok”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.