reklama

Máte chuť na parádny kebab? Ochutnajte Kebab Fresh pri Kauflande

-inzercia-

Máte chuť na naozaj parády kebab? Ako áno, tak dovoľte, aby sme vám dali dobrú radu – na vynikajúcom kebabe z čerstvého mäska si určite zgustnete v občerstvovacom stánku KEBAB FRESH vedľa vchodu do trnavského Kauflandu.

Čo všetko ponúka bistro KEBAB FRESH?

V menu nachádzame Kebab v žemli aj v tortille, Hot Dog, štyri druhy bagiet, vyprážaný syr v žemli, viacero druhov šalátov, hranolky, dresingy a, samozrejme, nealko nápoje.

kebab-fresh-1
Stánok Kebab Fresh

Zákazníci si môžu vybrať aj z niektorého z výhodných Kebab Fresh menu, kde si vyskladajú kombináciu jedla a nápojov podľa vlastnej chuti.

KEBAB FRESH používa čerstvé mäso od dodávateľa z trnavského okresu, zaručená je jeho stála čerstvosť.

KEBAB FRESH je otvorený sedem dní v týždni od 8. do 22. hodiny. Hladoši teda môžu prísť aj vo večerných hodinách.

Už o niekoľko dní bude fungovať aj rozvoz jedál.

kebab-fresh-2
Čerstvé a kvalitné mäso odoberá Kebab Fresh od miestnych farmárov

KEBAB FRESH spustil Letnú súťaž o zaujímavé ceny, zapojiť sa môže každý zákazník. Stačí len do označeného boxu vhodiť pokladničný blok doplnený kontaktom na súťažiaceho.

Aktuálne novinky, akcie a udalosti sledujte na facebookovskej stránke KEBAB FRESH.

Fotogaléria:
kebab-fresh-c
kebab-fresh-3
kebab-fresh-4a
kebab-fresh-5

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2013 8:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.