reklama

Máte chuť sa pošpacírovať ulicami Trnavy na bicykli? Dnes máte jedinečnú príležitosť!

Ak máte chuť užiť si dnešný večer trošku inak ako obvykle, máme pre vás zaujímavý tip.

Cykloservis u Peca v spolupráci s trnavským eventovým združením Bronco organizujú v stredu 24. augusta podujatie pod názvom BERCAJGEL – pohodovú jazdu na bicykloch ulicami Trnavy.

Nápad vznikol za účelom stretnutia všetkých ľudí, ktorí majú záujem len tak sa pobicyklovať, alebo ak chcete po trnavsky „cajglovať“, rozhýbať sa, podporiť tvorbu mestskej cyklistiky a cyklotrás v Trnave, ukázať svojho dvojkolesového tátoša ostatným, či len tak sa vypotiť a zabaviť.

Povinnou výbavou účastníkov cyklojazdy je reflexný prvok, predné a zadné blikacie svetlo a, samozrejme, tá správna cyklonálada.

Štart je naplánovaný na 20. 30 hodinu.

Štart a cieľ jazdy je pred kinom Hviezda. Trasa povedie okolo Kalokagatie a budovy súdu do Bernolákovho sadu smerom na Zelený kríček, okolo Galérie Jána Koniarka, Štefánikovou ulicou sa pelotón dostane na Trojičné námestie a cez Hviezdoslavovu sa presunie na Námestie sv. Mikuláša. Trasa pokračuje cez Kapitulskú ulicu, okolo Západoslovenského múzea a Dolné Bašty naspäť do cieľa pred kino Hviezda.

Mapa:

Ulož ako PDF
Napísal 24. augusta 2011 1:29. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.