reklama

Stanovisko OZ Trnavská 13 k náhlemu úmrtiu 37-ročného muža

V sobotu 15. júna o 23.24 hodine došlo v priestoroch areálu Slávie v Trnave ku kolapsu 37-ročného muža.

Nešťastná udalosť sa stala v čase konania Festivalu Trnavská 13.

Za Občianske združenie Trnavská 13 poskytol stanovisko Igor Holéczy.

tt-13-stage
Dejiskom Trnavskej 13 bol v tomto roku športový areál trnavskej Slávie

ILUSTRAČNÉ FOTO

Muž nebol návštevníkom, ani organizátorom Festivalu Trnavská 13 a nenachádzal sa v priestore konania Festivalu. Vzhľadom na okolnosti mu však bola zo strany organizátorov poskytnutá bezodkladná podpora základných životných funkcií. Prvú pomoc mu poskytol člen protipožiarnej hliadky, po jednej minúte vykonávanie resuscitácie prevzali zdravotníci festivalu.
Na miesto bola tiež privolaná sanitka záchrannej služby, ktorá po príchode na miesto o 23.43 hodine pokračovala v pokusoch o oživovanie aj pomocou defibrilátora ďalších 30 minút. Napriek všetkej poskytnutej pomoci sa nepodarilo zachrániť jeho život.
Blízkym zosnulého muža vyslovujeme hlbokú sústrasť
,“ uvádza sa v stanovisku organizátorov podujatia.

Ulož ako PDF
Napísal 16. júna 2013 16:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.