reklama

„Zbúrali štadión… Zbúrame aj hradby?!“ Reklamná kampaň vyvolala otázky a obavy

Nová teasingová kampaň, ktorá visí od utorka na trnavských autobusových zastávkach, vyvolala u mnohých obyvateľov mesta otázky a aj obavy.

Osvetlené plagáty s textom „Zbúrali štadión… Zbúrame aj hradby?!“ a priloženým grafickým QR kódom, sa naoko snažia naznačiť, že v rámci rekonštrukcie a výstavby novej futbalovej City Areny môže dôjsť aj k búraniu historických hradieb.

Niekoľko čitateľov sa s otázkami na autorov kampane a jej ciele obrátilo aj na našu redakciu. Telefóny kvôli provokatívnym plagátom podľa našich informácií vyzváňali po ich zverejnení dokonca aj u investora projektu štadióna a obchodného centra – v spoločnosti City Arena.

zburali-stadion-plagat
Po meste visí približne 40 takýchto plagátov

Zadávateľom reklamy je trnavská agentúra MediaFlash. Ako uviedol jej majiteľ Ivan Novotný, biele plagáty s provokatívnym textom sú súčasťou reklamnej kampane podujatia Dobýjanie Trnavy, ktoré sa uskutoční na Hlbokej ulici 30. a 31. augusta.

Priznám sa, že cieľom tejto reklamy bolo upútať pozornosť Trnavčanov, a to sa nám zjavne podarilo. Premiérové dobýjanie trnavských hradieb bude veľkolepou šou. Snažíme sa aj formou takejto reklamy podujatie spropagovať, aby sa o ňom dozvedelo čo možno najviac ľudí. Teasingová kampaň je bežná forma propagácie. O niekoľko dní budú biele plagáty vymenené za oficiálny plagát,“ vysvetlil I. Novotný.

Podujatie Dobýjanie Trnavy organizuje agentúra MediaFlash v spolupráci s agentúrou Hector.

Projekt akcie je založený na skutočných udalostiach z druhej polovice 15. storočia. Trnavčania sa môžu tešiť na rekonštrukciu obliehania a dobýjania Trnavy z roku 1468, ohlušujúci rev diel, kanónov, hradných pušiek a ručných palných zbraní.

Ulož ako PDF
Napísal 22. augusta 2013 9:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “„Zbúrali štadión… Zbúrame aj hradby?!“ Reklamná kampaň vyvolala otázky a obavy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.