reklama

Pri trnavskom obchvate plánujú postaviť čerpaciu stanicu aj motorest

V dotyku križovatky Zavarskej cesty a východnej časti cestného obchvatu Trnavy plánuje postaviť spoločnosť PL-reality z Dechtíc areál pre motoristov.

Súčasťou plánovaného zámeru je čerpacia stanica pohonných hmôt, motorest s detským ihriskom, autoumyváreň a parkovisko pre 50 áut.

Projekt je v štádiu územného konania na stavebnom úrade.

zavarska1
Areál pre motoristov má stáť na východnom okraji Trnavy

Ilustračné foto

Areál motoristických služieb sa skladá z dvoch navzájom prepojených častí – čerpacej stanice a motorestu s príslušenstvom. Na čerpacej stanici má byť umiestnených šesť výdajných stojanov, typizovaná predajňa a samoobslužná autoumyváreň.

K prevádzke motorestu chce investor umiestniť krytú terasu a relaxačnú zónu s detským ihriskom.

Budova motorestu je navrhnutá ako jednopodlažný objekt na ploche 21×30 metrov.

Areál má byť dopravne napojený na obchvat zo Zavarskej cesty novou pripojovacou komunikáciou.

Areál ČS PHM a motoristických služieb je situovaný pri križovatke ciest I/51 a III/05131. Navrhovaný areál bude dopravne napojený prístupovou komunikáciou zo Zavarskej cesty. Prípojná komunikácia bude zároveň prvým úsekom prístupu do Komerčno- podnikateľskej zóny Prúdy-Zavarská cesta v dĺžke cca 93,50 m. Súčasťou výstavby bude aj šírková úprava Zavarskej cesty tak, aby bolo možné v smere von z mesta vytvoriť samostatný pruh pre odbočovanie vozidiel doľava do navrhovanej zóny,“ uvádza sa v podkladoch pre územné konanie.

Ulož ako PDF
Napísal 28. augusta 2013 9:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri trnavskom obchvate plánujú postaviť čerpaciu stanicu aj motorest”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.