reklama

Septembrový ArtKlub: jarmočný program, koncerty a množstvo noviniek

Kto navštívil ArtKlub počas augusta osobne, určite si všimol viacero zmien. Priestor dostal nový vizuál, odstránili sa mnohé nedostatky a rozšírila sa i ponuka na bare. V nastolenom trende sa bude pokračovať aj naďalej. September však prináša do klubu aj bohatý a kvalitný program.

Z programu vyberáme:

Jarmok v ArtKlube je súhrnný názov pre tri večery plné zábavy, ktoré sa odohrajú postupne od 12. do 14. septembra počas Tradičného Trnavského Jarmoku. Ako prvý vystúpi vo štvrtok DJ Pally na Jarmočnej burning párty. V piatok to bude Gonzo s Rock´n´Roll Machinery a v sobotu Najlepšia párty Jarmoku. Tá prinesie koncerty kapiel Fresh out of the Bus a Rage Against the Machine – Guerrilla Tribute Band. Po nich vám večer spríjemní balkánskymi rytmami domáci DJ Jožko s Rožkom.

Viac na adrese: https://www.facebook.com/events/478506955589988/

V pondelok 16. septembra je naplánovaná premiéra prvého trnavského vedomostného kvízu. Mozgovňa sa bude konať každé dva týždne, druhýkrát teda 30. septembra. Pôjde o moderovanú súťaž dvoj až štvorčlenných tímov. Prihlásiť sa môžete aj vy!

Podrobnosti v evente: https://www.facebook.com/events/196855920489669/

Slovenská kapela Tornado Lue sa po šesťročnej pauze definitívne vrátila na scénu a 20. septembra sa predstaví v rámci Opening party vynoveného ArtKlubu aj trnavskému publiku. Trojčlenná formácia na jar tohto roka vydala live album z troch minuloročných koncertov, na ktorých predstavila svoje nové, úspornejšie aranžmá a začala opäť pravidelne koncertovať aj pripravovať nový album.

Počas posledného víkendu tohto mesiaca, v piatok 27. a v sobotu 28. septembra, sa v priestoroch ArtKlubu uskutoční Milkfest. Počas týchto dvoch dní vystúpia kapely Walter Schnitzelsson, Wild Tides, Korn Revival, Narijuana, Beans & Bulltes, Genuine Jacks a DJi Boyees & laserbear, Malalata, Woluux a Karaoke Tundra. A okrem toho Skate a Street Art Jam, pivné súťaže, barbecue, vegánska večera, nintendo spot, twist contest a mnoho ďalšieho. Podrobnosti nájdete na http://www.milkfest.sk.

Podrobnosti o programe ArtKlubu nájdete na:
www.artklub.sk
www.facebook.com/ArtKlubTT

PLAGÁT:
SEPTEMBER-02-1000px

Ulož ako PDF
Napísal 13. septembra 2013 8:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.