reklama

Májový program Artklubu

Počas mája nás v ArtKlube čaká 15 podujatí. Nechýba bohatá nádielka kvalitných a žánrovo pestrých koncertov, obľúbené DnB, DM, Retro a Hip Hop párty. Pripravujeme aj pokračovanie cyklu S ArtKlubom na cestách a večer spoločenských hier.

V piatok 10. mája do Trnavy zavíta Rammstein revival band SK spolu s formáciou Slice of Bread z Rimavskej Soboty. Kapely sľubujú kvalitnú koncertnú show za vstupné 3 eurá. Podrobnosti o koncerte nájdete na adrese: https://www.facebook.com/events/500972246623531

V sobotu 18. mája sa uskutoční druhé pokračovanie akcie nesúcej názov KICK IT!: Vinyl Hip Hop Party. Za gramcami sa predstaví štvorica trnavských platňojazdcov, z ktorých dvaja sú ostrieľaní harcovníci DJ Spank a DJ Shakul s dlhoročnou praxou za gramcami a spolu s nimi mladá nádejná krv v podaní dvojice DJ White Ass a DJ Remb. Hrať sa bude bez akýchkoľvek digitálnych výdobytkov len z vinylových platní. Vstup za 2 eurá.

Sobota 25. mája sa bude niesť v znamení folk-rocku. Z Banskej Bystrice k nám zavíta Pohoda band. Skladby tejto päťčlennej zostavy si môžete vypočuť napríklad tu: http://bandzone.cz/pohodaband

Zaujímavý koncert sme pripravili aj na samý koniec mesiaca. V piatok 31. mája sa premiérovo v Trnave objaví kapela Nvmeri. Ide o pokračovanie skupiny The Uniques pod novým názvom a s novým albumom, ktorý kapela práve teraz predstavuje poslucháčom na koncertom turné. Aktuálny singel Hardwired si môžete vypočuť tu: http://youtu.be/Q6b7jtaqZLA.

Podrobnosti o programe ArtKlubu nájdete na:
www.artklub.sk
www.facebook.com/ArtKlubTT

Plagát s májovým programom:
maj_550px_WEB

Ulož ako PDF
Napísal 8. mája 2013 15:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.