reklama

Februárový program ArtKlubu

Najkratší mesiac roka prináša do ArtKlubu zaujímavý a pestrý program. Koncerty, skvelú DnB párty s vychádzajúcou hviezdou francúzskeho DJingu, kultúrne večery a mnohé ďalšie.

Z februárového programu vyberáme:

9. februára (sobota) k nám zavíta mladá rock/screamo kapela The Paranoid pochádzajúca z malého mesta Šurany. Po víťazstvách v niekoľkých hudobných súťažiach nahrala dva albumy, ktoré s úspechom predstavila poslucháčom v roku 2010 a 2012. Na našom pódiu budú chalanov doprevádzať predkapely Christmas a Ranná Nevoľnosť.

15. februára (piatok) nás čaká naozaj výnimočná akcia. Už osvedčená Masswizard crew pripravila elektronickú párty FIRST AID, na ktorej bude headlinerom DJ EITON, ktorý priletí špeciálne pre túto príležitosť do Trnavy až z Francúzska.

A hneď na druhý deň, 16. februára, odohrá koncert blues-rocková kapela Schody z Banskej Bystrice. Zostava skúsených hudobníkov hráva pod týmto názvom už od roku 1992. Pred dvoma rokmi vydali autorský album a po jeho vypočutí možno aj vy usúdite, že by to v ich spoločnosti mohol byť príjemný večer. Viac o kapele i ich skladby nájdete tu: www.schodybb.sk.

V stredu 20. februára sa v ArtKlube budete môcť dozvedieť, čo by vám nemalo uniknúť z filmového sveta počas jari a leta. TrailerWatch pripravujú redaktori filmového magazínu CinemaView.sk, a tak je kvalita výberu zaručená. Filmové ukážky budú doprevádzané pútavým slovom.

Plagát:
februar_550px_WEB-m

februar_550px_WEB

Viac informácií o konkrétnych vybraných podujatiach nájdete tu:
The Paranoid: http://www.facebook.com/events/376931625737033/
FIRST AID: http://www.facebook.com/events/561853630510291/
TrailerWatch: http://www.facebook.com/events/588116167869181/

ArtKlub nájdete aj na:
http://www.artklub.sk
http://www.facebook.com/ArtKlubTT

Ulož ako PDF
Napísal 4. februára 2013 9:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.