reklama

TrailerWatch upúta novinkami v kinách jeseň-zima 2013

Obľúbený TrailerWatch sa vracia na kultúrnu scénu s trailermi filmových noviniek obdobia jeseň/zima 2013. Cieľom podujatia je predstaviť divákom filmy, ktoré sa do slovenských alebo svetových kín dostanú v najbližších mesiacoch a stoja za pozornosť.

TrailerWatch sa uskutoční v stredu 9. októbra v priestoroch Artklubu o 20:00 hod. Projekcie trailerov sú doplnené pútavým sprievodným slovom.

Jednotlivé filmové upútavky sú rozdelené do štyroch kategórií. Diváci si môžu pozrieť upútavky na filmy, ktoré budú uvedené v slovenských kinách do konca roka 2013, ďalej na európske snímky, filmy s potenciálom oscarového ocenenia a trailery celosvetových premiér obdobia jeseň/zima 2013.

Vstupné na podujatie je 1 euro.

plagat_TrailerWatch

TrailerWatch pripravuje OZ Publikum.sk, vydavateľ filmového magazínu CinemaView.sk, s podporou mediálnych partnerov trnava-live.sk a mesta Trnava.

Aktuálne informácie o TrailerWatch nájdete aj na:
www.facebook.com/events/184016525116106/

Podrobnosti o podujatí môžete nájsť na stránke:
www.facebook.com/Trailery

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2013 12:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.