reklama

Aprílový program ArtKlubu

Programová ponuka ArtKlubu je počas apríla naozaj pestrá. Čaká na vás až 18 podujatí. Koncerty, párty, stand-up comedy show, kultúrne a spoločenské večery. Zavítajú k nám aj dve kapely zo zahraničia, či populárny DnB DJ z Rumunska.

Z programu vyberáme:

V sobotu 6. apríla sa v ArtKlube uskutoční vyvrcholenie Hudobného víkendu s Rádiom Bunker. Na našom pódiu sa predstavia Lucas Perny a Miloslav Kollár, Jana Andevska a Andrea Salini & Band z Talianska. Podrobnosti o vystupujúcich i celom podujatí nájdete na adrese: www.facebook.com/events/523494804368344/

Na spoločnom turné sa raper Vec a kapela Zlokot zastavia aj v Trnave a to už vo štvrtok 11. apríla. Ako hosť sa predstaví trnavský DJ a producent Karaoke Tundra. Vec v tomto roku získal na Radio_Head Awards cenu za Album roka a zároveň ocenenie v kategórii Hip-hop. Zlokot si zasa odniesla cenu v kategórii Nováčik roka. Kombinujú rap s rockom, punkom a elektrom.

Viac na: http://www.facebook.com/events/134943013345828/

Prvá pomoc pre trnavskú tanečnú scénu po dvoch mesiacoch pokračuje. DnB párty First Aid pri svojom druhom vydaní 19. apríla do Trnavy privezie úspešného DJ Proton Kid z Rumunska. Trnavská crew MASS Wizard touto akciou zároveň oslavuje svoje prvé narodeniny, takže vás čaká množstvo prekvapení.

Podrobnosti na: http://www.facebook.com/events/134943013345828/

Slovinská kapela The Canyon Observer sa nám po prvýkrát predstaví poslednú stredu mesiaca a to 24. apríla. Päťčlenná partia z Ľubľany funguje spolu od roku 2011. Medzičasom stihli vydať dva albumy a koncertovať po celej Európe. V minulom roku sa po prvýkrát predstavili aj na Slovensku. Ich tvorba sa dá charakterizovať žánrami hardcore, sludge a noise. Ak je to pre vás to práve, určite by ste si ich nemali nechať ujsť.

Podrobnosti o programe ArtKlubu nájdete na:
www.artklub.sk
www.facebook.com/ArtKlubTT

Plagát s aprílovým programom:
artklub-april

Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2013 12:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.