reklama

Rozprávanie o africkej Ghane túto stredu v ArtKlube

V stredu 25. septembra sa v ArtKlube uskutoční diskusia a premietanie o Ghane s cestovateľkou a humanitárnou pracovníčkou Martinou Jarolínovou.

Súčasťou podujatia bude aj predaj exkluzívnych ghanských výrobkov, pričom výťažok z predaja pôjde na podporu organizácie pre Deti v núdzi CINORG Ghana.

Ako sa žije v subsaharskej Afrike? Ako pomáhajú Slováci ghanským sirotám? Pridajte sa k darcom alebo dobrovoľníkom. Je v Afrike teplo ako v Afrike? Dá sa prežiť stretnutie s krokodílom alebo paviánom v zdraví? Aké majú v Ghane nemocnice, cesty či toalety? Aké to je, bývať v štvrti ako jediná beloška? Ako sa žije s moslimami? Oslavujú Vianoce a Silvester? Povieme si aj o africkom jedle a tropických plodoch a možno sa naučíme tancovať azonto.

Udalosť na Facebook.com:
facebook.com/events/1423794521180743

Viac o organizácii CINORG Ghana nájdete na:
facebook.com/pages/CINORG-Ghana/124911397618130
cinorg.meu.zoznam.sk
picasaweb.google.com/cinorg.ghana

Plagát:
Ghana_550_WEB

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2013 9:41. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.