reklama

Na Zelenom kríčku vybuduje mesto bezbariérový priechod pre peších

Približne týždeň bude trvať realizácia plne bezbariérového priechodu pre chodcov medzi ulicami Zelený kríčok, Šrobárova a Rybníková.

Práce odštartujú v piatok 4. októbra.

kricek1
Križovatka ulíc Rybníková, Zelený kríček, Šrobárova

Ilustračné foto: Google Maps

V stredovej časti križovatky, kde je v súčasnosti vyznačená plocha s vodorovným dopravným značením, vybuduje mesto Trnava dopravné ostrovčeky s chodníkmi pre peších.

Odbor dopravy a komunálnych služieb na mestskom úrade žiada vodičov o zvýšenú pozorosť v tomto úseku, ako aj rešpektovanie a sledovanie prenosného dopravného značenia.

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2013 16:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Zelenom kríčku vybuduje mesto bezbariérový priechod pre peších”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.