reklama

Na Zelenom kríčku vybuduje mesto bezbariérový priechod pre peších

Približne týždeň bude trvať realizácia plne bezbariérového priechodu pre chodcov medzi ulicami Zelený kríčok, Šrobárova a Rybníková.

Práce odštartujú v piatok 4. októbra.

kricek1
Križovatka ulíc Rybníková, Zelený kríček, Šrobárova

Ilustračné foto: Google Maps

V stredovej časti križovatky, kde je v súčasnosti vyznačená plocha s vodorovným dopravným značením, vybuduje mesto Trnava dopravné ostrovčeky s chodníkmi pre peších.

Odbor dopravy a komunálnych služieb na mestskom úrade žiada vodičov o zvýšenú pozorosť v tomto úseku, ako aj rešpektovanie a sledovanie prenosného dopravného značenia.

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2013 16:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Zelenom kríčku vybuduje mesto bezbariérový priechod pre peších”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.