reklama

Na Kačeráku bude rekonštrukcia mobilizácie trnavskej posádky do Povstania

Klub vojenskej histórie Slovensko pozýva na rekonštrukciu mobilizácie trnavskej vojenskej posádky do Slovenského národného povstvania v roku 1944.

Súčasťou atraktívneho podujatia budú aj ukážky bojovej techniky, dobovej výzbroje a herecká simulácia skutočných bojov.

Hlavná časť programu sa uskutoční v priestoroch Káčerovho majera pri trnavskej Kalvárii v sobotu 19. októbra so začiatkom o 15. hodine.

Podujatie začne o 13.30 hodine pietnym aktom na Univerzitnom námestí.

Rekonštrukciu mobilizácie trnavskej posádky organizuje Klub vojenskej histórie Slovensko v spolupráci Trnavským samosprávnym krajom, mestom Trnava a Slovenským zväzom protifašistických bojovníkov.

Plagát:
mobilizacia-plag

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2013 9:46. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Kačeráku bude rekonštrukcia mobilizácie trnavskej posádky do Povstania”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.