reklama

TC EMPIRE ponúka športovcom permanentky na zimnú sezónu

-inzercia-

TC Empire myslí na športovcov aj počas zimnej sezóny.

Zimná sezóna odštartovala v najväčšom tenisovom areáli na Slovensku TC EMPIRE už 14. októbra 2013.

Zákazníkom – športovým nadšencom – ponúka počas sezóny prenájom kurtov v nafukovacej hale (3 antukové kurty) a v pevnej hale hotela Empire 3 kurty s povrchom Taraflex.

empire-tt
Pohľad na areál TC Empire v Trnave

Hráčom sú k dispozícií počas celej sezóny šatne so sprchami, výborne vybavené fitness a wellness centrum, ako aj hotelová reštaurácia na občerstvenie.

Veríme, že si naši športovo založení zákazníci nájdu cestu do Empire aj počas zimnej sezóny a budú s našimi službami spokojní,“ poznamenal prevádzkovo – obchodný manažér jedného z najväčších a najmodernejších tenisových areálov na Slovensku Oto Majba.

Viac informácií získate na tel. čísle 0903 453 982, prostredníctvom e-mailu: majba@tcempire.sk alebo na www.tcempire.sk.

empire-letak

Ulož ako PDF
Napísal 24. októbra 2013 8:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.