reklama

V TC Empire inštalujú povrch z Australian Open, špičkový areál je plne k dispozícii verejnosti

Areál TC Empire Trnava prechádza aj napriek vysokej kvalitatívnej úrovni, ktorá radí moderné tenisové centrum medzi absolútnu slovenskú špičku porovnateľnú s vyspelým zahraničím, neustálymi premenami a konštantným zlepšovaním služieb.

Už v blízkej budúcnosti pribudne k dnešným 16 dvorcom nový objekt tenisovej akadémie smerom k Cukrovej ulici.

Budova s dvomi krytými halami poslúži najmä na vrcholovú prípravu profesionálnych tenistov, výchovu mladých talentov, budú sa v nej nachádzať štyri kryté tenisové dvorce, priestory pre kondičnú prípravu, zázemie pre odborný tím, ale aj ubytovacie kapacity so stravovaním. Prístupná bude aj pre verejnosť.

„V zimnej sezóne nestíhame kapacitne pokryť tenisové tréningy detí, aj to bol jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli pre vybudovanie nových hál,“ priblížil prevádzkovo – technický manažér TC Empire Oto Majba.

Aktuálnou novinkou v areáli na Hajdóczyho ulici je inštalácia nového povrchu na troch vnútorných dvorcoch v tenisovej hale.

empire-aus

„Nový špičkový povrch je identický s tým, na akom hrajú najlepší tenisti sveta grandslamový Australian Open. Povrch bude nielen v rovnakej kvalite, ale aj farebnosti ako na dvorcoch v Melbourne,“ prezradil O. Majba.

Nový povrch v tenisovej hale bude o poznanie pomalší a mäkší, ako doteraz používaný taraflex. Okrem vrcholových tenistov si ho budú určite pochvalovať aj rekreační hráči. Rýchlosťou sa približuje antuke a je veľmi šetrný zdraviu športovcov, hlavne ku kĺbom a nohám.

„Prví hráči si môžu vyskúšať kvalitu povrchu už v polovici augusta,“ doplnil.

Sezóna v areáli TC Empire je v plnom prúde. Športová verejnosť má k dispozícii sedem dní v týždni 13 antukových dvorcov.

Predaj permanentiek na jeseň-zima 2014/15 spúšťajú už 15.júla, aby vedeli uspokojiť rezerváciou dvorcov pre čo najviac tenistov, dodal Majba.

Mladým nádejám slúži detský minikurt v areáli je aj tréningová odrazová stena, vstup je bezplatný.

Rodiny s deťmi môžu využívať detské ihrisko so šmykľávkou a lavičkami na posedenie.

Pre zlepšenie fyzickej kondície a aktívne trávenie voľného času je k dispozícii výborne vybavené fitness a wellness centrum. Kompletnú ponuku služieb na jednom mieste v štvorhiezdičkovom hoteli Empire dopĺňa reštaurácia Strawberies s denným menu.

V dobudovanej časti s novou prevádzkovou budovou a štyrmi dvorcami nájdu návštevníci bar s veľkou krytou terasou a krásnym výhľadom na dvorce a klubové priestory.

Súčasťou areálu je aj oddychová zóna s altánkom a ihrisko na petanque.

“Všetkých športových nadšencov pozývame stráviť príjemné chvíle v našom areáli TC EMPIRE,” uzavrel prevádzkovo-obchodný manažér komplexu Oto Majba.

Kompletné informácie nájdete na stránke www.tcempire.sk alebo na majba@tcempire.sk.

empire-z-balonu
Pohľad na areál TC Empire z výšky

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2014 0:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.