reklama

Prípravy na letnú tenisovú sezónu v TC Empire začali. Pribudne aj povrch z Australian Open

Letná tenisová sezóna v najväčšom tenisovom areáli na Slovensku – TC EMPIRE Trnava na ulici Jána Hajdóczyho sa pomaly blíži.

V uplynulých dňoch sme odštartovali s prípravami dvorcov na nadchádzajúcu letnú sezónu,“ informoval prevádzkovo-obchodný manažér Oto Majba.

Hráčom, trénerom a širokej tenisovej verejnosti bude k dispozícii všetkých 13 vonkajších dvorcov, ale aj detský minikurt, odrazová stena a v prípade nepriazne počasia aj vnútorné 3 dvorce s povrchom taraflex v štvorhviezdičkovom hoteli Empire.

Počas leta podstúpia vnútorné dvorce kompletnou výmenou povrchov. Inštalovaný bude nový povrch Plexipave Plexicushion Prestige. Rovnaký oficiálny povrch používajú aj na grandslamovom Australian Open v austrálskom Melbourne,“ priniesol zaujímavú novinku O. Majba z TC Empire s dovtekom, že týmto krokom chce trnavský TC Empire osloviť amatérskych aj profesionálnych tenistov.

Nový povrch bude stredne rýchly a oveľa pomalší ako dnešný taraflex,“ konkretizuje.

empire
Pohľad na tenisový areál TC Emipre z výšky

Príprava na letnú sezónu je zameraná najmä na kvalitu vonkajších antukových dvorcov a čistenie areálu.

Športovcom a návštevníkom bude k dispozícii aj vonkajší tenis bar, kde plánujú usporadúvať pravidelné grilovačky.

Rodinám s deťmi bude slúžiť detské ihrisko so šmykľávkou a lavičkami na posedenie.

Pre zlepšenie fyzickej kondície a aktívne trávenie voľného času môže verejnosť využívať aj výborne vybavené fitness a wellness centrum. Kompletnú ponuku služieb na jednom mieste v hoteli Empire dopĺňa reštaurácia Strawberies s denným menu.

Všetkých srdečne pozývame do nášho areálu TC EMPIRE. Veríme, že sa u nás budú cítiť príjemne a strávia tu mnoho krásnych chvíľ,“ uzavrel prevádzkovo-obchodný manažér komplexu Oto Majba.

Ulož ako PDF
Napísal 15. marca 2014 19:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.