reklama

Tenisová zima v TC Emipre bude príjemná. Hrá sa už na novom povrchu, chystajú aj nafukovaciu halu

Najväčší tenisový areál a najúspešnejší klub na Slovensku v roku 2014 – TC EMPIRE Trnava – prinesie pre svojich návštevníkov počas zimnej tenisovej sezóny opäť skvelé služby.

Už od 13. októbra môžu tenisti využívať nafukovaciu halu s tromi antukovými dvorcami. Prípravy na spustenie haly sú v plnom prúde.

„Počas celej zimnej sezóny budeme neustále dbať o najvyššiu úroveň kvality antukových kurtov. Aby sa tenisti v hale cítili čo najpríjemnejšie, prevádzková teplota sa bude pohybovať na úrovni 15 až 16 stupňov Celzia,“ hovorí manažér TC EMPIRE Oto Majba.

Tenisové centrum len nedávno prinieslo svojim zákazníkom – tenistom – veľmi zaujímavú novinku.

empire-hala-australian
Pohľad na nový povrch v TC Empire

V hale hotela Empire je nainštalovaný nový povrch PLEXIPAVE Plexicushion Prestige. Na rovnakom sa hrá aj otvárací grandslamový turnaj roka Australian Open v Melbourne.

„Nový povrch je v originál modro-šedej farbe, stredne tvrdý a poskytuje strednú rýchlosť odskoku loptičiek,“ hodnotí novinku Oto Majba.

Pre vrcholových hráčov a širokú tenisovú verejnosť, ktorí nemajú v obľube antuku, ponúka TC Empire skvelú príležitosť zahrať si tenis v čistom prostredí hotela, kde sú k dispozícii pre všetkých hráčov (aj z nafukovacej haly) šatne so sprchami, reštaurácia s výhľadom na kurty, fitness a wellness centrum.

Nafukovacia hala s antukovými kurtami bude otvorená od 13. októbra 2014, povrch Australian Open v pevnej hale hotela je k dispozícii tenistom už od pondelka 29. septembra.

Všetky informácie ohľadom rezervácie kurtov a predaja permanentiek v novej zimnej sezóne 2014/15 získate na telefónnom číse 0903 453 982 alebo cez e-mail majba@tcempire.sk.

empire-nafukovacka
Tenisti obľubujúci antuku majú počas celej zimy k dispozícii 3 zakryté kurty

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2014 13:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Tenisová zima v TC Emipre bude príjemná. Hrá sa už na novom povrchu, chystajú aj nafukovaciu halu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.