reklama

Dva koncerty, ktoré budú stáť za to: v Trnave vystúpia Pavel J. Ryba a David Koller

Hudobní fanúšikovia z Trnavy sa majú na čo tešiť. Už vo štvrtok 31. októbra 2013 vystúpi v Malej synagóge na Haulíkovej ulici vynikajúci a po celom svete uznávaný basgitarista Pavel J. Ryba s kapelou The Fish Men. V priestoroch hotela Holiday Inn sa 12. novembra predstaví bývalý frontman legendárnej kapely Lucie David Koller.

Pavel J. Ryba je technicky mimoriadne nadaným hráčom na basgitaru. Poznajú ho fanúšikovia aj odborná verejnosť na celom svete. Vystupoval na popredných svetových pódiách od USA cez Južnú Ameriku až po Európu.

Jeho albumy recenzujú prestížne zahraničné hudobné časopisy. Svojim štýlom zaujal mnohých vynikajúcich muzikantov, akými sú Mike Stern, Dean Brown, Josef Skrzek,
Garry Lucas či Bryan Corbett, ktorí sa tiež spolupodieľali na jeho projektoch a koncertných turné.

Jeho obrovská energia, cítenie, vynikajúca technika a šírka repertoáru ako kúzlo ovplyvní sluch každého poslucháča. Pripútajte sa do sedadiel a pripravte sa na parádnu koncertnú jazdu,“ napísala o Pavlovi J. Rybovi americká hudobná publicistka Paula Edelstein, ktorej články uverejňujú prestížne médiá ako Jazziz Magazine alebo Sounds Of Timelles Jazz.com.

ryba

Koncert Pavla J. Rybu & The Fish Men sa uskutoční v priestoroch Malej synagógy vo štvrtok 31. októbra od 19. hodiny. Vstupné je 7 eur.

Ďalšieho vynikajúceho českého umelca Davida Kollera netreba hudobným fanúšikom bližšie predstavovať.

Do Trnavy prichádza s kapelou v zložení Michal Pelant (gitara,spev), Michal Nejtek (klávesy), Tomáš Marek (bicie), na perkusiách zahrá jeho syn Adam Koller a na basgitare jediný slovák v kapele Marek „Marta“ Minárik.

Koncertný program obsahuje najväčšie hity skupiny LUCIE, Kollerbandu a aktuálnej produkcie Davida Kollera.

Po vystupení sú hostia pozvaní na krátku autogramiádu, prípadne fotenie s celou kapelou.

Predpredaj vstupeniek v cene 15 eur prebieha v sieti Ticketportal a v TTi v mestskej veži.

koller

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2013 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dva koncerty, ktoré budú stáť za to: v Trnave vystúpia Pavel J. Ryba a David Koller”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.