reklama

Lístky na TEDxTrnava sú už v predaji

Registrácia a predaj lístkov na historicky prvú konferenciu TEDx v Trnave boli spustené.

TEDxTrnava sa uskutoční v sobotu 23. novembra so začiatkom o 12. hodine v Synagóge – Centre súčasného umenia.

Počet lístkov na TEDxTrnava je obmedzený na 100. Registrácia prebieha online vyplnením formulára na www.tedxtrnava.sk a platná je päť kalendárnych dní.

Počas tejto doby si zaregistrovaní účastníci môžu kúpiť vstupenky v kaviarni 4 Friends na prízemí budovy U kráľa Ľudovíta. Cena vstupenky na konferenciu je 20 eur.

Hlavnou témou TEDxTrnava sú regióny. Konferencia sa svojím zameraním sústredí na príležitosti, ktoré menia slovenské regióny k lepšiemu. Súčasťou jednodňového programu budú príspevky dvanástich významných hostí rozdelených do štyroch blokov prednášok a prezentácií,“ povedala PR manažérka podujatia Eva Kukurová.

ČO JE TEDx?

TEDx vyznáva hodnotu „myšlienok hodných šírenia“. Miestne a samostatne organizované konferencie TEDx umožňujú ľuďom stretnúť sa a v rámci programu zdieľať bohatstvo jedinečných myšlienok a nápadov.

Podujatie TEDx ponúka návštevníkom program v podobe live vystúpení významných hostí – rečníkov a tiež premietania videí TEDTalks. Cieľom programu TEDx je podnietiť zúčastnených ku kreatívnym diskusiám a nadviazaniu vzťahov.

Značka TEDx vo svojom jadre nesie symbol x ako znak nezávisle organizovaného podujatia TED na ktoromkoľvek mieste na svete.

Prvá štvordňová konferencia TED sa konala v Kalifornii v roku 1984 a odvtedy globálne hnutie TED neustále rastie.

Publikum sa môže tešiť na vystúpenia aktivistu v oblasti mestskej cyklodopravy Adama Peciara, občianskeho aktivistu a právnika Petra Bročku, trnavského novinára Patrika Pokorného, úspešného brandingového konzultanta Martina Horvátha, z iných regiónov navštívi TEDxTrnava Július Krištof, Michal Sládek a iní. Atraktívnou bodkou programu sú prezentácie odborníkov z iných regiónov Slovenska, ktorých práca má značný vplyv na rozvoj regiónov alebo sa im stávajú inšpiráciou.

Súčasťou konferencie bude aj kultúrny program zostavený z dvoch vystúpení vybraných trnavských umelcov.

Informácie o konferencii TEDxTrnava je možné sledovať na oficiálnej stránke www.tedxtrnava.sk.

TEDxTrnava môžete nájsť aj na facebooku a twitteri.

Produkčným partnerom podujatia je Občianske združenie Publikum.sk.

Podujatie podporujú mediálni partneri Mesto Trnava, Rádio FM, Etarget, Gorila.sk, ďalej partneri víno Zeliska, Kláštorná, Coffee Veronia, 4 Friends, Impiq Hotel, Swan, Your Choice – jazykový inštitút, Bright – digital printing company a Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave.

Plagát:
TEDxTrnava_plagat

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2013 14:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.