reklama

Koncerty, akcie pre deti, ručné práce aj burza kníh – v kine bude benefícia pre azylový dom

Združenie umelcov BonArt, Občianske združenie GODOT, Záujmové združenie RODINA a Mesto Trnava sa spojili pri príprave a realizácii projektu benefičnej akcie, ktorej hlavným cieľom je materiálna pomoc Azylovému domu TAMARA pre týrané ženy a deti v Trnave.

Projekt, na ktorom sa aktívne zúčastňujú okrem občianskych, záujmových a neziskových subjektov aj trnavskí umelci a predstavitelia mestských kultúrnych a podnikateľských subjektov ochotných podporiť benefičné aktivity so zameraním na základné princípy filantropie, solidarity a svojpomoci, má výhradne charitatívny charakter.

Podujatie na pomoc Azylovému domu Tamara sa uskutoční v sobotu 16. novembra od 9. do 16.30 hodiny v kine Hviezda.

Z programu podujatia:
– na veľkom pódiu kinosály budú koncertovať: The Wilderness, ROMANIKA, Graem MARK, Blažej Andevský
– výstava ôsmich originálov obrazov vytvorených v technike koláže rukami chránenkýň trnavského Azylového domu;
– predajná výstava obrazov od ZU BonArt a fotografií od Fotoklubu IRIS a iných uznávaných trnavských autorov, nebudú chýbať detské originály a ručné práce / hand-work,
– divadelné predstavenie MACKO PU v podaní združenia NA STRNISKU, Trnava,
– detský program vo foyeri kina s maľovaním, zábavou a pestrofarebnými balónmi,
– chutné občerstvenie, ktoré poskytnú PARTIZÁNI, káva a čaj v bufete kina HVIEZDA.

Na podujatí sa uskutoční charitatívny predaj Historického kalendára TRNAVA 2014, burza kníh a gramoplatní, kreatívnych a ručných prác, bižutérie či hračiek.

Nebude chýbať duch spolupatričnosti a ochota pomôcť týraným ženám a deťom, ale aj relax, dobrá nálada a rodinná atmosféra,“ zdôrazňujú organizátori.

Cieľom benefičnej akcie je finančne podporiť Azylový dom TAMARA v Trnave. Všetky finančné prostriedky, získané z dobrovoľného vstupného (2-3 eurá) a predaja umeleckých diel budú priamo prevedené na účet Azylového domu TAMARA.

Peniaze budú použité na veľmi konkrétne účely, priamo súvisiace s činnosťou a fungovaním Azylového domu. Žiadna časť peňazí nebude použitá na administratívne účely, ani na žiadne iné výdavky,“ pripomínajú usporiadatelia benefície.

Organizátori akcie srdečne pozývajú všetkých Trnavčanov, ktorým nie je ľahostajný osud ľudí v ťažkej životnej situácii, aby podporili svojou prítomnosťou 16. novembra 2013 v kine HVIEZDA šľachetný počin umelcov, darcov, dobrovoľných prispievateľov a ďalších spoluorganizátorov.

Umelci, fotografi, divadelníci, hudobníci, literáti a organizátori s dobrovoľníkmi pracujú bez nároku na honorár.

Harmonogram a predbežný program v kinosále:

09.00. – 10.00. – literáti
10.00. – 11.00. – koncert Graeme Mark
11.00. – 12.30. – koncert ROMANIKA
12.30. – 14.15. – koncert The Wilderness
14.15. – 15.00. – Blažej ANDEVSKY- hra na kavale
15.00. – 16.10. – Predstavenie „Divadelníci deťom – zo života Macka PU“
16.10. – 16.30. – Azylový Dom Tamara
Foyer:
09.00. – 16.30. – detský program s maľovaním, zábavou a pestrofarebnými balónmi (Kalokagatia – CVČ a dobrovoľníci)

tamara-plag

Ulož ako PDF
Napísal 14. novembra 2013 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.