reklama

Cyklokrosárska špička sa zíde v nedeľu v Trnave. Zajazdiť si môžu aj neregistrované deti od 7 rokov

V areáli trnavskej Slávie sa uskutoční v nedeľu 24. novembra 2013 ďalšie kolo Slovenského pohára v cyklokrose.

Súťažiť budú okrem registrovaných pretekárov v kategoriách kadetov, juniorov či profesionálov v kategórii Elite aj neregistrovaní žiaci v rámci náboru detí.

Organizátori z CK Olympik Trnava pripravili aj jednu špeciálnu súťažnú kategóriu pre všetky deti vo veku 7 do 14 rokov v snahe o vyhľadávanie ďalších nových cyklistických talentov.

cyklokros-trnava2012
Cyklokrosárska trať je situovaná v okolí atletického štadióna Slávie

Jazdiť sa bude po spevnených aj trávnatých plochách športového areálu na vyznačenej trati, kde je vylúčená doprava.

Štart neregistrovaných žiakov je naplánovaný o 12.15 hodine z priestoru pred lanovým centrom, ďalšie kategórii štartujú postupne od 13. hodiny.

Pred štartom je potrebná registrácia, ktorá bude prebiehať od 10.00 do 11.30 hodiny v kancelárii športového areálu Slávie pri hlavnom vstupe.

Podmienkou štartu je cyklistická prilba. Pre víťazov v jednotlivých kategóriách majú organizátori pripravené zaujímavé vecné ceny.

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2013 10:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.