reklama

Nový turnus exkluzívneho Robert Vittek Footbal Campu začína už v nedeľu. Vítané sú deti od 7 do 15 rokov

Robert Vittek Footbal Camp 2017 je výnimočný, exkluzívny a jedinečný športový týždňový pobyt pre talentované deti (chlapcov aj dievčatá) vo veku od 7 do 15 rokov. Zakladateľkou kempu je Patrícia Vittek, ktorá úspešne vedie tento projekt už od roku 2012.

Predposledný turnus kempu sa začne už túto nedeľu 16. júla 2017 neďaleko Trnavy v nádhernom prostredí Kaštieľa*** Jaslovské Bohunice. Patrícia Vittek ponúka aj deťom z trnavského regiónu zúčastniť sa tohto jedinečného športového pobytu.  

Robert Vittek Footbal Camp 2017 (ďalej v skratke RVFC 2017) je na mieru šitý 7-dňový pobyt s možnosťou ubytovania aj s možnostou denného dochádzania, kde sa stretnú deti z rôznych sociálnych pomerov nielen zo Slovenska, s významnými športovými osobnosťami a zažijú týždeň plný športu a zábavy, a tak sa na chvíľu stanú futbalovými hviezdami, ktoré vďaka RVFC môžu ďalej futbalovo rásť.

Zo všetkým tohtoročných kempov sa nakoniec deti aj rodičia stretnú v jeden deň, kedy bude vyhlásený absolútny najväčší talent a víťaz RVFC 2017, ktorý získa týždenný pobyt v akadémií FC Barcelona v hodnote 2700 eur.

Ilustračné foto: Robert Vittek Footbal Camp

RVFC si každoročne získava čoraz väčšiu pozornosť futbalových talentov, ktoré sú počas kempu vedené profesionálnymi trénermi s licenciou FIFA, ambasádormi kempu vrátane Róberta Vitteka.

Dnes je Vittek Camp ďaleko pred konkurenciou, ktorá počas jeho pôsobenia na trhu vznikla. Je viac ako futbalový kemp. Jeho výnimočnosť je v kombinácii foot-športov zameraných špeciálne na futbal, footgolf, footbalgolf, golf a nový šport – footdarts, ktorý VittekCamp toto leto ako prvý priniesol a predstavil na Slovensku.

„Je pre nás dôležité, aby sa deti od prvého dňa až po posledný cítili ako profesionálni futbalisti (športovci) pred svojim najdôležitejším zápasom,“ poznamenala Patrícia Vittek.

„Rada by som ponúkla deťom z Trnavy a okolia výnimočnú možnosť pridať sa k RVFC formou denného kempu, vzhľadom na to, že tento ročník organizujeme len na skok od Trnavy, v obci Jaslovské Bohunice. Vítané sú deti od 7 do 15 rokov,” dodáva Patrícia. 

Viac informácií nájdete na stránke www.vittekcamp.com.

V prípade záujmu o denný camp v termíne od 16. do 22. júla 2017 volajte na tel. číslo 0917 929 929.

Ilustračné foto: Robert Vittek Footbal Camp

Ambasádormi VittekCampu 2017 sú:
 
Róbert Vittek – slovenský futbalista ŠK Slovan Bratislava
 
Ľubomír Moravčík -bývalý slovenský futbalista a futbalový tréner

Jan Polák – český futbalový záložník
 

Trénermi VittekCampu 2017 sú:
 
Róbert Vittek – slovenský futbalista, ŠK Slovan Bratislava
 
Juraj Halenár – slovenský futbalista a reprezentant Slovenska
 
Robert Szombat – slovenský futbalista
 
Jozef Kotuľa – slovenský futbalista
 
Róbert Jež – slovenský futbalista a reprezentant Slovenska

Ulož ako PDF
Napísal 13. júla 2017 20:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nový turnus exkluzívneho Robert Vittek Footbal Campu začína už v nedeľu. Vítané sú deti od 7 do 15 rokov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.