reklama

Kandidátom SNS na post primátora Trnavy je podnikateľ Robert Schmidt

Slovenská národná strana (SNS) nominuje v Trnave na post primátora v nadchádzajúcich komunálnych voľbách samostatného kandidáta. Podporu SNS v osobe jej predsedu Andreja Danka dostáva Robert Schmidt, podnikateľ a podpredseda Slovenskej živnostenskej komory pre vzdelávanie.

Schmidt je v poradí piatym adeptom v boji o primátorskú stoličku v novembrových komunálnych voľbách.

Kandidatúru už ohlásili Ján Žitňanský (KDH, SDKÚ-DS, OĽaNO, SaS, Nova, Most-Híd), Peter Bročka (nezávislý), Bystrík Stanko (Smer) a Jozef Klokner (nezávislý).

„Trnava je významné mesto, s historickými tradíciami, nazývané slovenským Rímom, a zároveň priemyselné mesto s mnohými významnými podnikmi. Som veľmi rád, že práve v takomto meste, ktoré spája tradície, úctu ku kresťanstvu a zároveň má punc nezakonzervovaného moderného mesta s dobrou ekonomikou, sa chce o priazeň voličov uchádzať človek, ktorý je podobne všestranný. Pán Schmidt uznáva tradičné hodnoty, ktoré sú vlastné SNS – kresťanské a národné – a zároveň je to človek – podnikateľ, živnostník, ktorý musí stále napredovať a byť manažérom, aby nemusel podnikanie zavesiť na klinec,“ povedal na margo kandidáta SNS predseda strany Andrej Danko.

schmidt
Robert Schmidt (vpravo) na snímke s Andrejom Dankom

Dodal, že jednou z priorít SNS je za zlepšenie podnikateľského prostredia a uľahčenie situácie živnostníkom a podnikateľom. „Práve preto ma osobitne teší, že práve človek, ktorý sa angažuje v Slovenskej živnostenskej komore, chce hájiť farby SNS v Trnave, dodržiavať jej ´Richtársky kódex´ a ako človek z praxe chce jej obyvateľom i podnikateľom vytvoriť čo najlepšie podmienky pre život,“ uzavrel Andrej Danko.

Ako povedal kandidát na primátora Trnavy Robert Schmidt, rozhodnutie kandidovať za SNS v nadchádzajúcich komunálnych voľbách padlo práve preto, lebo SNS po zmenách, ktoré sa v nej udiali, sa stáva modernou politickou stranou, ktorá zároveň uznáva tradičné hodnoty.

Ako strana, ktorá spája starých členov s novými tvárami, ukázala, že chce dokázať viac a najmä, že chce ponúkať odborné riešenia.

„Som Trnavčan, narodil som sa tu, žijem v tomto meste, poznám ho a viem, čo občania potrebujú. Zároveň sa ako podnikateľ, ktorý zamestnáva ľudí, stretávam dennodenne s rovnakými problémami, s akými sa stretáva väčšina obyvateľov. Myslím si, že je to dobrá kombinácia, aby som tým, čo mi dajú dôveru, dokázal, že budem vedieť riešiť najpálčivejšie problémy a viesť mesto v symbióze tradícií i modernosti,“ dodal Robert Schmidt.

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2014 12:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Komunálne voľby 2014, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kandidátom SNS na post primátora Trnavy je podnikateľ Robert Schmidt”

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.