reklama

Kandidátom SNS na post primátora Trnavy je podnikateľ Robert Schmidt

Slovenská národná strana (SNS) nominuje v Trnave na post primátora v nadchádzajúcich komunálnych voľbách samostatného kandidáta. Podporu SNS v osobe jej predsedu Andreja Danka dostáva Robert Schmidt, podnikateľ a podpredseda Slovenskej živnostenskej komory pre vzdelávanie.

Schmidt je v poradí piatym adeptom v boji o primátorskú stoličku v novembrových komunálnych voľbách.

Kandidatúru už ohlásili Ján Žitňanský (KDH, SDKÚ-DS, OĽaNO, SaS, Nova, Most-Híd), Peter Bročka (nezávislý), Bystrík Stanko (Smer) a Jozef Klokner (nezávislý).

„Trnava je významné mesto, s historickými tradíciami, nazývané slovenským Rímom, a zároveň priemyselné mesto s mnohými významnými podnikmi. Som veľmi rád, že práve v takomto meste, ktoré spája tradície, úctu ku kresťanstvu a zároveň má punc nezakonzervovaného moderného mesta s dobrou ekonomikou, sa chce o priazeň voličov uchádzať človek, ktorý je podobne všestranný. Pán Schmidt uznáva tradičné hodnoty, ktoré sú vlastné SNS – kresťanské a národné – a zároveň je to človek – podnikateľ, živnostník, ktorý musí stále napredovať a byť manažérom, aby nemusel podnikanie zavesiť na klinec,“ povedal na margo kandidáta SNS predseda strany Andrej Danko.

schmidt
Robert Schmidt (vpravo) na snímke s Andrejom Dankom

Dodal, že jednou z priorít SNS je za zlepšenie podnikateľského prostredia a uľahčenie situácie živnostníkom a podnikateľom. „Práve preto ma osobitne teší, že práve človek, ktorý sa angažuje v Slovenskej živnostenskej komore, chce hájiť farby SNS v Trnave, dodržiavať jej ´Richtársky kódex´ a ako človek z praxe chce jej obyvateľom i podnikateľom vytvoriť čo najlepšie podmienky pre život,“ uzavrel Andrej Danko.

Ako povedal kandidát na primátora Trnavy Robert Schmidt, rozhodnutie kandidovať za SNS v nadchádzajúcich komunálnych voľbách padlo práve preto, lebo SNS po zmenách, ktoré sa v nej udiali, sa stáva modernou politickou stranou, ktorá zároveň uznáva tradičné hodnoty.

Ako strana, ktorá spája starých členov s novými tvárami, ukázala, že chce dokázať viac a najmä, že chce ponúkať odborné riešenia.

„Som Trnavčan, narodil som sa tu, žijem v tomto meste, poznám ho a viem, čo občania potrebujú. Zároveň sa ako podnikateľ, ktorý zamestnáva ľudí, stretávam dennodenne s rovnakými problémami, s akými sa stretáva väčšina obyvateľov. Myslím si, že je to dobrá kombinácia, aby som tým, čo mi dajú dôveru, dokázal, že budem vedieť riešiť najpálčivejšie problémy a viesť mesto v symbióze tradícií i modernosti,“ dodal Robert Schmidt.

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2014 12:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Komunálne voľby 2014, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kandidátom SNS na post primátora Trnavy je podnikateľ Robert Schmidt”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.