reklama

6. ročník Predvianočných tvorivých dielní pre deti bude tento rok „Pod stĺpami“

Mesto Trnava v spolupráci s Mestskou radou mládeže v Trnave pripravuje v poradí už 6. ročník Predvianočných tvorivých dielní pre deti.

V termíne od 29. novembra do 21. decembra 2013 vždy v piatok, sobotu a nedeľu medzi 14. a 18. hodinou budú v priestoroch bývalého obchodu s odevami na Hlavnej 8 pre deti pripravené rozmanité tvorivé aktivity s vianočnou a zimnou tematikou obohatené zaujímavým kultúrnym programom.

Deti si s pomocou animátorov z detských a mládežníckych organizácii, ktoré pôsobia v Trnave, budú môcť z tradičných i netradičných materiálov vyrobiť vianočné pohľadnice, vianočné ozdoby na stromček alebo do okna, upiecť medovníky, prípadne si vyrobiť drobný darček, ktorým potešia nielen seba, ale aj niekoho blízkeho, ako napr. gélové sviečky, svietniky, a podobne.

Významným zlepšením oproti predchádzajúcemu roku bude rozšírenie priestoru pre tvorivé aktivity, ktoré budú situované na mieste bývalého obchodu s odevami na Hlavnej 8, kde je dostatok miesta aj pre obľúbené divadielka pre deti, ktoré budú v programe počas víkendov vždy o 17.00 ako aj tradičné ľudovoumelecké dielne trnavského združenia Hojdačka.

Počas trvania Predvianočných tvorivých dielní organizátori vyhlasujú súťaž, do ktorej sa môže zapojiť každé dieťa, ktoré sa zúčastní na bohatom zážitkovom programe dielní.

Deti dostanú od animátorov svoju menovku, ktorú pri odchode odovzdajú a táto menovka bude žrebovateľná. Žrebovanie sa uskutoční vždy na konci dňa.

Plagát:
predvianocne-tvorive-dielne

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2013 8:43. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.