reklama

Vychutnajte si HD Vianoce so SWANom

-inzercia-

Vianočný čas ponúka nielen oddych a príjemné chvíle prežité v kruhu rodiny a priateľov, ale aj množstvo vianočných rozprávok, na ktoré častokrát čakáme i celý rok. Inak tomu nebude ani počas tohtoročných sviatkov a aj vy si budete môcť tradične vychutnať vianočnú klasiku s televíziou SWAN MULTIMEDIA.

Telekomunikačný operátor SWAN navyše pripravil pre svojich zákazníkov, ktorí využívajú služby digitálnej televízie, špeciálnu vianočnú akciu – od 20. decembra do 2. januára umožňuje bezplatne sledovať balík HD Plus zadarmo. Zákazníci tak môžu už od základného balíku sledovať program na viac ako 13 TV kanáloch v HD kvalite!

swan-hd

Vianočná filmová klasika tento rok začína českou komédiou S tebou mně baví svět, v ktorej si zahrala aj známa slovenská herečka Zdena Studenková a humor a šťavu komédii dodal Július Satinský. Známe výroky ako „Tatí, prdí taky hadi?“ alebo „Maminka mi před koupáním sundavá bačkůrky“ nenechajú bez dobrej nálady ani jedného diváka. Túto nesmrteľnú komédiu si môžete pozrieť už v pondelok o 20:30 na Markíze.

S Vianocami sa bezpochybne spája aj rozprávka Tri oříšky pro Popelku. Popolušku mala pôvodne hrať Jana Preissová, tá však rolu odmietla, pretože bola v pokročilom štádiu tehotenstva. Postavy sa zhostila Libuše Šafránková, ktorá si svojim „podrezaným jazykom“ rýchlo získala srdcia divákov. Herečka tento rok oslávila už 60-te narodeniny. Tri oříšky pro Popelku určite nezmeškajte na Štedrý večer o 18:10 na Markíze.

Tohtoročný program je naozaj veľmi bohatý. Ak však nestihnete svoju obľúbenú rozprávku či komédiu, nevadí! Funkcia TV archív umožňuje pristupovať k už odvysielaným reláciám.

Z pohodlia vášho gauča môžete okamžite sledovať týždeň staré vysielanie vybraných TV staníc. Ak teda nestihnete Perinbabu, rozprávku si neskôr prehráte z archívu. Postup ako na to nájdete na blogu spoločnosti SWAN, alebo TU.

Vďaka TV v mobile môžete dokonca sledovať televízne vysielanie aj mimo televíznej obrazovky. Na televízor sa premení váš telefón alebo tablet s operačným systémom Android a iOS. Stačí si iba stiahnuť mobilnú aplikáciu SWAN MULTIMEDIA a vianočné príbehy môžete sledovať aj na cestách. Spôsob ako nainštalovať aplikáciu si pozrite TU.

Nezmeškajte žiadne obľúbené filmy či relácie, ktoré sa týkajú Vianoc.

Vďaka službe SWAN MULTIMEDIA si ich môžete pozrieť všetky. Kedykoľvek a kdekoľvek.

swan-hd-1

Ulož ako PDF
Napísal 23. decembra 2013 20:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.