reklama

Počuli ste o už tom? Na vianočných trhoch môžete získať darček len za svoju fotku pri stromčeku!

-inzercia-

Zapojte sa aj vy do Vianočnej súťaže so SWANom a vyhrajte televíznu appku SWAN GO na celý rok zadarmo!

Tohtoročné vianočné trhy v Trnave sa opäť rozrástli o množstvo skvelých atrakcií, ktoré si môžete vychutnať v neopakovateľnej atmosfére adventu. Okrem vianočných dobrôt sú pre návštevníkov pripravené rôzne zábavné akcie a súťaže.

Jednu z nich si pre návštevníkov trhov pripravil telekomunikačný operátor SWAN, ktorý je aj partnerom Vianočnej Trnavy. Za fotku privianočnom stromčeku môžete od neho získať telku v mobile alebo tablete na celý rok zadarmo.


Spoločnosť SWAN je už šiesty rok hrdým partnerom Vianočných trhov v Trnave

Stačí, ak do 20.decembra 2016 navštívite vianočné trhy v Trnave, kde si spravíte selfie fotku pri SWAN stromčeku a ste v hre o mobilnú TV aplikáciu SWAN GO s až 33 TV kanálmi a TV archívom pre celú rodinu.

Do súťaže bude automaticky zaradený každý, kto sa odfotí pri niektorom z dvojice stromčekov s logom SWAN a nazdieľa svoju fotku na Instagrame spolu s hashtagom #SWANfan.

Prvý vianočný stromček sa nachádza pri hlavnej pošte na Trojičnom námestí a druhý nájdete na pešej zóne, na Hlavnej ulici pri ľadovej ploche.

Všetky fotografie budú následne zdieľané a zobrazené na veľkoplošnej obrazovke umiestnenej priamo na Trojičnom námestí.

Žrebovanie výhercu sa uskutoční dňa 21. 12. 2016 a šťastného a veselého výhercu bude spoločnosť SWAN kontaktovať prostredníctvom sociálnej siete.

Postup ako sa zapojiť do súťaže:
1. Odfoť sa pri SWAN stromčeku na Hlavnej ulici alebo na Trojičnom námestí
2. Zdieľaj foto na svojom Instagrame s hastagom #SWANfan
3. A si v hre o appku SWAN GO na celý rok zadarmo

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2016 7:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.