reklama

Počuli ste o už tom? Na vianočných trhoch môžete získať darček len za svoju fotku pri stromčeku!

-inzercia-

Zapojte sa aj vy do Vianočnej súťaže so SWANom a vyhrajte televíznu appku SWAN GO na celý rok zadarmo!

Tohtoročné vianočné trhy v Trnave sa opäť rozrástli o množstvo skvelých atrakcií, ktoré si môžete vychutnať v neopakovateľnej atmosfére adventu. Okrem vianočných dobrôt sú pre návštevníkov pripravené rôzne zábavné akcie a súťaže.

Jednu z nich si pre návštevníkov trhov pripravil telekomunikačný operátor SWAN, ktorý je aj partnerom Vianočnej Trnavy. Za fotku privianočnom stromčeku môžete od neho získať telku v mobile alebo tablete na celý rok zadarmo.


Spoločnosť SWAN je už šiesty rok hrdým partnerom Vianočných trhov v Trnave

Stačí, ak do 20.decembra 2016 navštívite vianočné trhy v Trnave, kde si spravíte selfie fotku pri SWAN stromčeku a ste v hre o mobilnú TV aplikáciu SWAN GO s až 33 TV kanálmi a TV archívom pre celú rodinu.

Do súťaže bude automaticky zaradený každý, kto sa odfotí pri niektorom z dvojice stromčekov s logom SWAN a nazdieľa svoju fotku na Instagrame spolu s hashtagom #SWANfan.

Prvý vianočný stromček sa nachádza pri hlavnej pošte na Trojičnom námestí a druhý nájdete na pešej zóne, na Hlavnej ulici pri ľadovej ploche.

Všetky fotografie budú následne zdieľané a zobrazené na veľkoplošnej obrazovke umiestnenej priamo na Trojičnom námestí.

Žrebovanie výhercu sa uskutoční dňa 21. 12. 2016 a šťastného a veselého výhercu bude spoločnosť SWAN kontaktovať prostredníctvom sociálnej siete.

Postup ako sa zapojiť do súťaže:
1. Odfoť sa pri SWAN stromčeku na Hlavnej ulici alebo na Trojičnom námestí
2. Zdieľaj foto na svojom Instagrame s hastagom #SWANfan
3. A si v hre o appku SWAN GO na celý rok zadarmo

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2016 7:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.