reklama

V interiéri Škody Felicia na Hlbokej ulici vybuchol neznámy predmet

V zaparkovanom aute Škoda Felicia na Hlbokej ulici v Trnave došlo v nedeľu 29. decembra k výbuchu.

Udalosť vyšetruje polícia.

Podľa doterajších poznatkov vyšetrovateľov dosiaľ neznáma osoba rozbila na aute okno a vhodila dovnútra neidentifikovaný predmet.

Ten spôsobil výbuch a značné poškodenie auta. Modrá Škoda Felícia bola bez evidenčných čísiel. Úlomkami z výbuchu boli poškodené aj vedľa stojace autá, najmä Škoda Fabia, ktorej výbuch spôsobil viaceré škrabance na streche a bočnej strane auta,“ uviedla pre portál trnava-live.sk hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

poziar-auto

ILUSTRAČNÉ FOTO: HaZZ Trnava

Polícia v spolupráci s kriminalistickými expertmi na mieste zistila, že mohlo ísť o voľne predajnú zábavnú pyrotechniku, ktorej účinky boli v uzavretom priestore oveľa účinnejšie ako vo voľnom priestranstve.

Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci, doplnila krajská policajná hovorkyňa.

Ulož ako PDF
Napísal 30. decembra 2013 14:17. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V interiéri Škody Felicia na Hlbokej ulici vybuchol neznámy predmet”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.