reklama

Zlodejka okradla zákazníčku, zachytili ju bezpečnostné kamery

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti ženy podozrivej z krádeže. Počas nákupov v predajni s textilom v Trnave využila ešte 14. novembra 2013 nepozornosť nakupujúcej a z kabelky jej ukradla peňaženku.

Podozrivá žena mala v ruke odevy, ktorými sa kryla. Prvý pokus o krádež jej nevyšiel, no na druhýkrát sa k peňaženke dostala v skúšobnej kabíne. Poškodená mala v peňaženke hotovosť, stravné lístky a platobnú kartu. Krádežou jej vznikla škoda 135 eur,“ priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

kradez-1
kradez-2
Podozrivú mladú ženu zachytili kamery umiestnené v predajni

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti podozrivej. Prípadné informácie môžete oznámiť prostredníctvom linky 158.

Zároveň upozorňujeme na obozretnosť počas nákupov, najmä v tomto období výhodných zliav, kedy sa do obchodov nevydávajú len nakupujúci, ale aj zlodeji. Môžu využiť nepozornosť, zvýšený pohyb ľudí, tlačenice. Ženám odporúčame mať kabelky dobre uzatvorené a stále na očiach. Kabelka prevesená cez plece, na chrbte a navyše otvorená, sa môže stať ľahkým terčom pre zlodejov. Nenechajte si nákupy pokaziť zlodejmi, majte svoje osobné veci stále pod dohľadom,“ pripomenula.

Ulož ako PDF
Napísal 7. januára 2014 16:07. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.