reklama

Zlodejka okradla spiaceho muža. Odhalil ju ostražitý pracovník obsluhy kamerového systému

Vďaka ostražitosti pracovníka obsluhujúceho kamerový systém Mestskej polície v Trnave sa vo štvrtok 15. septembra o 2. hodine v noci podarilo odhaliť páchateľku krádeže.

Pozorná obsluha kamerového systému si všimla, ako sa neznáma žena snaží vytiahnuť obsah zadného vrecka nohavíc spiaceho muža.

Jedna z kamier monitorujúca priestory stanice v Trnave

„Pozorovaním na obrazovke bolo jasne viditeľné, ako žena schovala lup z vrecka nohavíc do svojej kabelky. Potom obišla nič netušiacu obeť a prehľadávala ďalšie vrecko. Po chvíli sa pri nej objavila hliadka mestskej polície,“ informuje o udalosti MsP v tlačovej správe.

Hoci zadržaná žena nemala pri sebe žiadne doklady, po predvedení na stálu službu MsP bolo zistené, že ide o 23 – ročnú Michaelu z Trnavy. Po tom, ako poškodený muž potvrdil, že mu chýbajú osobné veci, bola mladá žena odovzdaná kolegom z Obvodného oddelenia PZ v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2011 2:57. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.