reklama

Zlodejka okradla spiaceho muža. Odhalil ju ostražitý pracovník obsluhy kamerového systému

Vďaka ostražitosti pracovníka obsluhujúceho kamerový systém Mestskej polície v Trnave sa vo štvrtok 15. septembra o 2. hodine v noci podarilo odhaliť páchateľku krádeže.

Pozorná obsluha kamerového systému si všimla, ako sa neznáma žena snaží vytiahnuť obsah zadného vrecka nohavíc spiaceho muža.

Jedna z kamier monitorujúca priestory stanice v Trnave

„Pozorovaním na obrazovke bolo jasne viditeľné, ako žena schovala lup z vrecka nohavíc do svojej kabelky. Potom obišla nič netušiacu obeť a prehľadávala ďalšie vrecko. Po chvíli sa pri nej objavila hliadka mestskej polície,“ informuje o udalosti MsP v tlačovej správe.

Hoci zadržaná žena nemala pri sebe žiadne doklady, po predvedení na stálu službu MsP bolo zistené, že ide o 23 – ročnú Michaelu z Trnavy. Po tom, ako poškodený muž potvrdil, že mu chýbajú osobné veci, bola mladá žena odovzdaná kolegom z Obvodného oddelenia PZ v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2011 2:57. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.