reklama

V Trnave bude volejbal aj na školách

Volejbalová akadémia v Trnave v treťom roku svojho pôsobenia rozvíja spoluprácu aj s trnavskými školami.

Dievčatá sa budú môcť venovať volejbalu aj popri svojom štúdiu na strednej škole.

Ak máte doma dievčenský volejbalový talent, môžete ho v školskom roku 2014 – 2015 prihlásiť do 20. februára 2014 na Športové gymnázium v Trnave, kde vedenie školy zaradilo medzi kolektívne športy aj volejbal dievčat.

Prihlášku na strednú školu podávajte prostredníctvom svojej základnej školy.

hit-trnava-1
Na snímke kapitánka starších žiačok Paulína Duchoňová

Garantom volejbalu i vzdelávania bude zástupca Športového gymnázia J. Herdu PaedDr. Peter Toman. Snaha priviesť volejbal na športové gymnáziu je logickou snahou vybudovať základňu kvalitných volejbalistiek v krajskom meste Trnava.

Kontinuitu vzdelávania i športu po skončení strednej školy zabezpečí už dvojročná spolupráca s Univerzitou sv. Cyrila a Metoda v Trnave, študentky ktorej pôsobia v 1. lige pod názvom Hit UCM Trnava.

Študentky sú odmenené za účinkovanie vo volejbalovom družstve kreditmi a ďalšími výhodami.

V súčasnosti Volejbalová akadémia eviduje 90 volejbalistiek a volejbalistov, 8 kvalifikovaných volejbalových trénerov, 25 členov VO Hit Trnava a 6 funkcionárov. Šestnásť tréningov za týždeň realizuje až v ôsmich telocvičniach a území Trnavy.

hit-trnava-2
Hráčky Hit UCM Trnava v zápase s VIVUS Bratislava

Kategórie mladších žiačok, starších žiačok, kadetiek i žien radi privítajú medzi seba nové volejbalové talenty. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na hittrnava@gmail.com.

Fotogalériu nájdete na www.facebook.com/HitTrnava.

Pavol Mančák, manažér Volejbalovej akadémie v Trnava
FOTO: Peter Václavek

Ulož ako PDF
Napísal 3. februára 2014 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.