reklama

Za podpredsedov TTSK navrhol Mikuš Hambálka, Čambala a Berényiho

Na návrh predsedu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) Tibora Mikuša bude krajské zastupiteľstvo voliť za podpredsedov TTSK Augustína Hambálka, Zdenka Čambala a Józsefa Berényiho.

Jediným nováčikom na poste podpredsedu bude predseda Strany maďarskej komunity Berényi.

Hambálek aj Čambál túto pozíciu zastávali aj v minulom štvorročnom volebnom období.

podpredsedovia-vuc-tt
Zľava Augustín Hambálek, Zdenko Čambál, József Berényi

Augustín Hambálek bude koordinovať aktivity v územnej oblasti Trnava a Hlohovec. V súčasnosti pôsobí aj ako poslanec Národnej rady SR za stranu Smer -SD, poslancom je aj v Mestskom zastupiteľstve mesta Trnava.

Pôsobnosť Zdenka Čambala bude vymedzená ako doposiaľ na oblasť Senice, Skalice a Piešťan. Čambal je primátorom mesta Holíč. Bol jedným zo zakladajúcich členov strany Nová demokracia .

József Berényi má koordinovať aktivity kraja v územnej oblasti Dunajskej Stredy a Galanty. V súčasnosti zastáva aj post predsedu SMK.

Hambálek by za funkciu podpredsedu mal poberať mesačnú odmenu vo výške 45% z platu predsedu TTSK, Čambal aj Berényi majú podľa návrhu dostávať 40% platu župana.

Plat predsedu TTSK je určený zo zákona vo výške 3220 eur pred zdanením.

Zastupiteľstvo TTSK bude rokovať na svojom 2. riadnom zasadnutí v stredu 5. februára.

Ulož ako PDF
Napísal 3. februára 2014 9:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Za podpredsedov TTSK navrhol Mikuš Hambálka, Čambala a Berényiho”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.