reklama

Festival Cestou necestou prináša do Trnavy inšpirujúce príbehy slovenských cestovateľov

Neobyčajné zážitky a rozprávanie slovenských cestovateľov z nie celkom obyčajných krajín sveta sprostredkuje festival Cestou necestou.

Poduajtie, ktorý má podľa slov známeho cestovateľa a predsedu OZ Cestou necestou Michala Knitla ambíciu inšpirovať ľudí cestovať na všetky svetové strany a spoznávať nepoznané, sa uskutoční v Trnave 1. marca v priestoroch Art Klubu na Hlavnej ulici.

cestou-necestou-title
Cestovateľský festival odštartuje 1. marca popoludní

Festival pripravujú s veľkou vášňou a energiou pre všetkých, ktorí cestujú a majú chuť sa dozvedieť sa niečo nové o nových destináciách alebo si chcú pripomenúť svoje vlastné zážitky cez príbehy iných.

Podujatie je samozrejme venované aj divákom, ktorí zatiaľ s potulkami po svete zatiaľ nemajú veľké skúsenosti, ale zaujímajú sa o cestovateľský život a pútavé príbehy.

Náš festival je pre všetkých ľudí, ktorí radi cestujú – či už tých, ktorí strávili tisícky kilometrov na cestách, alebo tých, ktorí zatiaľ cestujú len prstom na mape,“ priblížil organizátor a zakladateľ festivalu Michal Knitl.

Prezentácie na festivale prinesú zaujímaví ľudia s potenciálom zaujať a inšpirovať.

Program a hostia
13:30 Petra Nagyová – Ako som sa v Libanone bála a potom ho nechcela opustiť
14:30 Juraj Skačan – Skye: romantika mesačnej krajiny
15:30 Michal Bútor – Čajová vlna – Čína
17:00 Michal Knitl – Kirgizsko – 600 kilometrov po vlastných
18:00 Tatiana Hadarová – Indonézia – každodenné zákutia Jávy
19:00 Michal Mironov – Šamani, kroje, rituály. Nový rok u Hmongov v Laose
20:00 Tombola
20:05 Erika Kopálová – Aconcagua (6962 m) – výstup na najvyšší vrchol Ameriky
21:05 Afterparty

Pre verejnosť pripravili organizátori aj sprievodné aktivity. V tombole budú môcť získať poukážku na nákup v outdoorovom obchode Profišport v Trnave, tričko a turistickú hamaku od internetového obchodu Do prírody, predpladné časopisu Krásy Slovenska alebo malého turistického sprievodcu „Po Slovensku s batohom“ od vydavateľstva Dajama.

Na festivale budú zdrama k dispozícii výtlačky časopisu Krásy Slovenska a časopisu Biker. Taktiež si budete môcť zakúpiť cestopisy Michala Knitla Hodvábny vietor a Farebný svet. A možno aj niečo od ďalších prezentujúcich.

Celodenná vstupenka stojí 8 eur, vstup po 16. hodine je za 6 eur.

VIAC INFO:
www.cestounecestou.sk
Facebook festivalu

Ulož ako PDF
Napísal 13. februára 2014 9:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.