reklama

Inšpiratívny festival plný originálnych zážitkov cestovateľov prichádza do Trnavy

Po úspešnom štarte festivalu Cestou necestou v roku 2013, sa v marci tohto roku opäť odštartuje maratón nezabudnuteľných cestovateľských zážitkov mnohých slovenských cestovateľov. Festival, ktorý má ambíciu inšpirovať ľudí cestovať na všetky svetové strany a spoznávať nepoznané, bude prebiehať v troch mestách: v Bratislave, Trnave a Trenčíne.

Prvou zastávkopu bude už v sobotu 1. marca trnavský Art klub.

Festival ponúkne množstvo prezentácií zameraných hlavne na cestovanie, prácu a dobrovoľníctvo v zahraničí.

Podujatie Cestou necestou pripravujú s veľkou vášňou a energiou pre všetkých, ktorí cestujú a majú chuť sa dozvedieť sa niečo nové o nových destináciách alebo si chcú pripomenúť svoje vlastné zážitky cez príbehy iných.

Ako hovorí zakladateľ festivalu a známy slovenský cestovateľ Michal Knitl: “Náš festival je pre všetkých ktorý radi cestujú, či už tých, ktorí strávili tisícky kilometrov na cestách, alebo tých, ktorí zatiaľ cestujú len prstom na mape.”

Prezentácie na festivale prinesú zaujímaví ľudia s potenciálom zaujať a inšpirovať.

cestou-necestou-plag
Plagát

Pre verejnosť pripravili organizátori aj sprievodné aktivity. V tombole budú môcť získať poukážku na nákup v outdoorovom obchode Profišport v Trnave, tričko a turistickú hamaku od internetového obchodu Do prírody, predpladné časopisu Krásy Slovenska alebo malého turistického sprievodcu „Po Slovensku s batohom“ od vydavateľstva Dajama.

Na festivale budú zdarma k dispozícii výtlačky časopisu Krásy Slovenska a časopisu Biker. Taktiež si budete môcť zakúpiť cestopisy Michala Knitla Hodvábny vietor a Farebný svet. A možno aj niečo od ďalších prezentujúcich.

Program a hostia
13:30 Petra Nagyová – Ako som sa v Libanone bála a potom ho nechcela opustiť
14:30 Juraj Skačan – Skye: romantika mesačnej krajiny
15:30 Michal Bútor – Čajová vlna – Čína
17:00 Michal Knitl – Kirgizsko – 600 kilometrov po vlastných
18:00 Tatiana Hadarová – Indonézia – každodenné zákutia Jávy
19:00 Michal Mironov – Šamani, kroje, rituály. Nový rok u Hmongov v Laose
20:00 Tombola
20:05 Erika Kopálová – Aconcagua (6962 m) – výstup na najvyšší vrchol Ameriky
21:05 Afterparty

Celodenná vstupenka stojí 8 eur, vstup po 16. hodine je za 6 eur.

VIAC INFO:
www.cestounecestou.sk
Facebook festivalu

Ulož ako PDF
Napísal 28. februára 2014 8:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.