reklama

Prvý tohtoročný Trnavský rínek sa uskutoční v apríli

Už 12. apríla 2014 sa môžete tešiť na ďalší sobotný Trnavský rínek. Jeho predveľkonočná verzia sa opäť uskutoční na Divadelnej a Františkánskej ulici v Trnave.

Tak ako v minulom roku aj teraz plánujeme poskytnúť priestor šikovným ľuďom a ich poctivým produktom. Veríme, že sa nám aj tentoraz prihlási veľa zaujímavých predajcov a bude z čoho vyberať. Chceme, aby bol Rínek čo najpestrejší a otvorení všetkým vekovým generáciam,“ hovorí organizátorka Mirka Hlinčíková.

Obnovený Trnavský rínek si hneď pri svojej vlaňajšej premiére získal značnú popularitu. Organizátori poskytli na trhovisku priestor zaujímavým a originálnym predajcom, pripravili kultúrny program a prilákali do centra mesta stovky ľudí.

V podobnom duchu budú pokračovať aj v tomto roku.

rinek-t
Rínek si rýchlo získal obľubu Trnavčanov

Predajcovia, ktorí majú záujem prezentovať svoje výrobky a produkty na Rínku, sa môžu hlásiť do 9. marca na e – mailovej adrese trnavsky.rinek@gmail.com.

Ľudia, ktorí majú záujem zúčastniť sa prvého tohtoročného Rínku či už ako pestovatelia prebytkov zo záhrady, alebo výrobcovia produktov, ktoré vyrábajú, nám môžu napísať na náš e – mail. Obratom im zašleme prihlášku a všetky potrebné informácie,“ hovorí organizátorka Júlia Čipčalová Oravcová.

Výzva rovnako platí aj pre neziskové združenia, či záujmové združenia a umelcov, ktorí by na Rínku chceli odprezentovať svoje aktivity alebo tvorbu.

rinke-vyzva

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2014 22:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prvý tohtoročný Trnavský rínek sa uskutoční v apríli”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.