reklama

Do kina Hviezda prídu Nany a Krištof s Maškrtníčkom aj bláznivá komédia Láááska

Na stretnutie s Nany a Krištofom, opatrovateľmi s čarovnými schopnosťami, ktorí pomáhajú rodičom na celom svete i v rozprávkovej krajine s výchovou detí, pozýva mesto Trnava.

Postavičky známe z televíznej obrazovky otvoria svojím čarovným dáždnikom rozprávkový svet a svoje maškrty prinesú deťom v divadelnej úprave obľúbenej televíznej relácie.

Ponúkajú im zábavu, rozvíjajú ich kreativitu, podnecujú k vnímavosti pri potulkách fantáziou.

maskrt-laska1
Podujatia organizuje Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Predstavenie MAŠKRTNÍČEK sa uskutončí v kine Hviezda v piatok 7. marca so začiatkom o 18. hodine v kine Hviezda. Vstupenky si môžete zakúpiť v mestskej veži alebo v sieti Ticketportal.

LÁÁÁSKA

V kine Hviezda si môžete v stredu 5. marca vychutnať aj bláznivú komédiu LÁÁÁSKA.

Martin Mňahončák, Marek Majeský a Lenka Barilíková, v alterácii Lucia Lapišáková, budú hľadať v spleti komických dialógov o úspechu, kariére, šťastí a naopak o nešťastí a smole odpoveď na zásadnú otázku – Je láska skutočne to, kvôli čomu sa oplatí zostať nažive?

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v informačnom centre TTi v mestskej veži alebo cez Ticketportal.

Ulož ako PDF
Napísal 1. marca 2014 9:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.