reklama

V kine Hviezda si zahrajú Katka Koščová spoločne s Neřezom

Katka Koščová od roku 2011 koncertuje ako hosť českej folkovej legendy NEŘEŽ. S touto kapelou vynikajúco interpretuje spevácke party pesničkárky Zuzany Navarovej. Spoločne sa predstavia aj v Trnave.

Koncom roka 2012 nahrali Katka Koščová a Neřez spoločné koncerty v Kolíne a v Táboře a vydali živé CD Vlakem na Kolín, ktoré je prierezom ich doterajšieho spoločného koncertovania.

Nájdeme na ňom Katkine autorské pesničky, piesne formácie Neřez a samozrejme aj najznámejšie piesne pôvodného Neřezu.

kosc-ner
Katka Koščová a Neřez

Repertoár koncertu bude rovnako prierezom celej tvorby Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského od prvých spoločných pesničiek, cez spoluprácu s vynikajúcou pesničkárkou Zuzanou Navarou až po ich súčasnú tvorbu už pod názvom Neřež.

Okrem najznámejších skladieb tejto formácie, akými sú určite pesničky Tisíc dnů, Kočky, Na dně, Za poledne, Černá voda, Kytička, pripravuje Katka s Neřežom aj ďalšie piesne.

Koncert sa uskutoční 18. mája 2015 o 19. hodine v kine Hviezda.

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal alebo v TTi v mestskej veži na Trojičnom námestí.

Ulož ako PDF
Napísal 26. marca 2015 8:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.