reklama

V trnavskej Synagóge vystúpi legendárna folková skupina Nerez so speváčkou Luciou Šoralovou

Legendárna folková skupina NEREZ sa vracia na scénu s novým projektom − zakladajúci členovia spojili sily s výbornou slovenskou speváčkou Luciou Šoralovou a ich spoločné piesne zahrajú už 11. decembra 2019 v trnavskej Synagóge, v centre súčasného umenia na Halenárskej ulici.

Zakladatelia obľúbenej českej kapely sa po rokoch rozhodli obnoviť svoju tvorbu a po smrti pôvodnej speváčky Zuzany Navarovej si konečne našli dôstojnú náhradu.

Je ňou vynikajúca slovenská speváčka a teraz už aj rovnocenná partnerka Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského Lucia Šoralová, s ktorými tvoria základné spevácke a autorské trio kapely NEREZ & LUCIA.

Podľa slov členov ich práve Lucia presvedčila o tom, že dokáže doplniť „chýbajúci tretí vrchol tvorivého trojuholníka“.

Spojenie troch výborných umelcov prinieslo nový album s názvom ZLOM, ktorý je plný nádherných piesní s hlbokými posolstvami.

„Základné trio“ budú na koncerte sprevádzať i zaujímaví hosťujúci autori ako Ondřej Soukup či Silvia Kaščáková.

Štýl kapely nie je zviazaný žiadnou žánrovou „krabičkou“. Texty v češtine, slovenčine, hebrejštine či srbochorvátčine a hudba od čistého folku až po čardáš, blues, rock či jazz prinesie divákom pestrý hudobný zážitok.

Nenechajte si ujsť výborné hudobné vystúpenie kapely NEREZ & LUCIA už 11. decembra 2019 o 19:00 v trnavskej Synagóge na Halenárskej ulici.

Vstupenky sú dostupné v sieti Maxiticket.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 4. decembra 2019 17:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.