reklama

V trnavskej Synagóge vystúpi legendárny Steve Von Till z Neurosis

Po Scottovi Kellym príde koncertovať so svojim sólovým projektom do Trnavy aj druhý frontman NEUROSIS Steve Von Till. Jeden z praotcov a najväčších popularizátorov post-metalového žánru, neoddeliteľná súčasť dnes už nedotknuteľných NEUROSIS, prevádzkovateľ uznávaného vydavateľstva Neurot Recordings vystúpi v sobotu 24. júla v Synagóge – Centre súčasného umenia na Halenárskej ulici č. 2.
Predskakovať bude formácia VANTH.

Steve Von Till


Vstupné  je 10 eur. Vstupenky bude možné zakúpiť v deň  koncertu 24. 7. 2010 od 18:30 hod. priamo v Synagóge.

Steve Von Till sa vydáva uprostred horúceho júla na samostatné európske turné, aby, podobne ako jeho spoluhráč Scott Kelly na začiatku tohto kalendárneho roka, odprezentoval svoju sólovú tvorbu širšiemu publiku, a to aj na pôde starodávnej trnavskej Synagógy.

Kolekcia krehkých a osobných folkových piesní bude tentokrát doplnená o výseky z produkcie HARVESTMAN, Von Tillovho experimentálneho projektu. Ak ste sa boli pozrieť aj na Kellyho januárové vystúpenie, tak viete, že vás čaká výnimočný zážitok.

STEVE VON TILL – Spider Song (Live)


Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2010 1:32. Článok je zaradený do rubriky: Galéria Jána Koniarka, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.