reklama

V trnavskej Synagóge vystúpi legendárny Steve Von Till z Neurosis

Po Scottovi Kellym príde koncertovať so svojim sólovým projektom do Trnavy aj druhý frontman NEUROSIS Steve Von Till. Jeden z praotcov a najväčších popularizátorov post-metalového žánru, neoddeliteľná súčasť dnes už nedotknuteľných NEUROSIS, prevádzkovateľ uznávaného vydavateľstva Neurot Recordings vystúpi v sobotu 24. júla v Synagóge – Centre súčasného umenia na Halenárskej ulici č. 2.
Predskakovať bude formácia VANTH.

Steve Von Till


Vstupné  je 10 eur. Vstupenky bude možné zakúpiť v deň  koncertu 24. 7. 2010 od 18:30 hod. priamo v Synagóge.

Steve Von Till sa vydáva uprostred horúceho júla na samostatné európske turné, aby, podobne ako jeho spoluhráč Scott Kelly na začiatku tohto kalendárneho roka, odprezentoval svoju sólovú tvorbu širšiemu publiku, a to aj na pôde starodávnej trnavskej Synagógy.

Kolekcia krehkých a osobných folkových piesní bude tentokrát doplnená o výseky z produkcie HARVESTMAN, Von Tillovho experimentálneho projektu. Ak ste sa boli pozrieť aj na Kellyho januárové vystúpenie, tak viete, že vás čaká výnimočný zážitok.

STEVE VON TILL – Spider Song (Live)


Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2010 1:32. Článok je zaradený do rubriky: Galéria Jána Koniarka, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.