reklama

Na Záhorí si prvenstvo vybojoval Nicolas Kubala

Malacky boli v nedeľu 23. februára dejiskom tretieho a záverečného bodovacieho turnaja regiónu Bratislava/Trnava najmladšieho a staršieho žiactva v stolnom tenise.

Bez zaváhania medzi najmladšími žiakmi prešiel turnajom Nicolas Kubala z trnavskej Viktórie. Na ceste za turnajovým víťazstvom si iba s dvoma stratenými setmi poradil s chlapcami z Ostrova, Senca, Karlovej Vsi a Majcichova.

kubala
Nicolas Kubala

FOTO: KST Viktória

V kategórii najmladších žiačok zvíťazila Isabella Hurbanová (Malacky), medzi starším žiactvom to boli Jakub Krajčovič a Paula Čermáková (Karlova Ves).

Nicolas na predchádzajúcom turnaji vybojoval striebro, dnes sa stal víťazom. Za sebou zanechal chlapcov starších i o dva roky, čo je v tomto veku nezanedbateľný rozdiel čo do množstva odohratých tréningových hodín i turnajových zápasov, ktoré majú starší chlapci v porovnaní s Nicolasom k dobru. V klube sa pri práci s mládežou viac sústredíme na menšie množstvo hráčov, ktorí však dosahujú top výsledky,“ zhodnotil predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 3. marca 2014 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.