reklama

Úspešný štart do novej sezóny – medaily zo stolnotenisových satelitov

Nová stolnotenisová sezóna 2016/2017 odštartovala ako každý rok v druhej polovici augusta sériou troch medzinárodných turnajov Satellite (Hluk, Havířov, Topoľčany).

Za účasti hráčov Slovenska, Česka, Nemecka, Poľska, Bieloruska, Ukrajiny a Malty sa opäť presadili hráči trnavskej Viktórie.

Tatiana Kukuľková v Topoľčanoch obhájila minuloročné víťazstvo a vyhrala kategóriu junioriek.

viktoria-peko
Zľava Štefan Peko (Trnava), Tibor Špánik (Nitra), Jakub Zelinka (Košice-Čaňa)

Foto: archív KST Viktória Trnava

Štefan Peko sa po troch mesiacoch pauzy zapríčinenej zranením vrátil vo výbornej forme a medzi juniormi obsadil druhé miesto.

“Striebro si na začiatok sezóny veľmi cením. Hral som po takmer troch mesiacoch súťažné zápasy. Vždy je to veľmi ťažké dostať sa späť do tempa po dlhšej prestávke a ešte ťažšie po zranení,” ohodnotil finalista z trnavskej Viktórie.

Ďalšie striebro vybojovala Zuzana Peková v kategórii kadetiek.

Trnavu reprezentovali aj Nicolas Kubala, Peter Varga a Viktória Urbanovská, no tí na stupeň víťazov tento raz nedosiahli.

Štefan Peko najml.

Ulož ako PDF
Napísal 30. augusta 2016 9:57. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.