reklama

Medzi činžiakom na Spartakovskej a átriovými domami má pribudnúť 22 parkovacích miest

Dvadsaťdva nových parkovacích miest plánuje vybudovať mesto na ploche medzi 13 – poschodovým činžiakom na Spartakovskej 8 a susednými átriovými domami na sídlisku Družba.

Realizácia nových parkovacích plôch vychádza z požiadaviek obyvateľov lokality.

Technickú správu spracoval Odbor územného rozvoja a koncepcií Mestského úradu v Trnave. Mesto v súčasnej fáze hľadá formou verejného obstarávania dodávateľa realizačného projektu.

spartakovska
Nové parkovacie miesta vzniknú medzi 13-poschodovým činžiakom a átriovými domami

Návrh vychádza z jestvujúcej dopravnej situácie v riešenej lokalite. Súčasné parkovisko bolo zorganizované vodorovným dopravným značením v roku 2013 na jestvujúcej ploche bývalého ihriska. V blízkosti parkoviska sa nachádzajú aj garáže priľahlých átriových domov, ktoré návrh plne rešpektuje. Zámer rešpektuje aj zachovanie vzrastlých stromov,“ konštatuje sa v technickej správe.

Súčasné spevnené plochy pri obytnom dome budú rozšírené o približne 600 metrov štvorcových.

V zmysle regulatív Územného plánu mesta vysadia v lokalite šesť nových stromov.

Ulož ako PDF
Napísal 20. marca 2014 13:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Medzi činžiakom na Spartakovskej a átriovými domami má pribudnúť 22 parkovacích miest”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.