reklama

Nezmeškajte (pred)Májový bozk pod čerešňou na novej Rozkvitnutej ulici

Stará múdrosť hovorí, že ak chce mať žena dostatok lásky po celý rok, musí ju v prvý májový deň pobozkať muž pod rozkvitnutou čerešňou. Ale čo ak sa vo vašom okolí žiadna rozkvitnutá čerešňa nenachádza?

Správa športových a kultúrnych zariadení a Mesto Trnava sa rozhodli tento problém operatívne riešiť a v posledný aprílový deň (30. apríla) pre vás pripravili podujatie (pred)Májový bozk, na ktorom si budete môcť natrénovať májové bozkávanie svojich milovaných polovičiek na romantickej lavičke pod čerešňami priamo na novej pešej zóne.

Ak ste zatiaľ tú pravú alebo pravého nenašli, skvelý program zaručí, že možno práve tam natrafíte na nejakú sympatickú neznámu, či neznámeho :-)

majovybozk-plag
Plagát

Preto neváhajte a zoznámte sa napríklad počas koncertu Trnavčana Bystríka Červeného, predveďte svoje tanečné nadanie cez vystúpenie Cawalierz Crew alebo podľahnite čaru romantickej balkónovej scény nesmrteľného príbehu milencov Williama Shakespeara Rómea a Júlie.

Aby sme romantický máj privítali tak, ako sa patrí, prejsť sa môžete novou Rozkvitnutou ulicou, ktorá bude pri tejto príležitosti otvorená o 17.30 h pred Divadlom Jána Palárika.

Rozkvitnutá ulica je historicky prvý projekt mobilnej výsadby v Trnave. Tešiť sa môžete na takmer 20 metrov dlhý záhon rozkvitnutých kvetov, ktoré budú Trnavčanov a návštevníkov tešiť aj počas známeho trnavského kvetinového rínku – Májového kvetu.

Celý podvečer môžete tiež počas workshopov v réžii Kalokagatie – centra voľného času v Trnave rozvíjať svoju kreatívnosť. Nezabudnite si zobrať aj fotoaparáty, aby ste zvečnili chvíľku, kedy sa stanete živým komiksom, ktorého autorkou je divadelná scénografka Naďa Salbotová.

Živý komiks bude na pešej zóne k dispozícii až do konca zamilovaného mája.

Tlačová správa mesta Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 14. apríla 2014 12:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.