reklama

Prvé potraviny siete Moja Samoška v Trnave otvoria v polovici mája

Maloobchodná sieť potravín Moja Samoška otvorí svoj prvú prevádzku na území Trnavy v polovici mája.

Nový obchod umiestni v bývalej predajni hračiek Detský raj v centre mesta.

Prevádzkovateľ reťazca, spoločnosť Diligentia R.C., získal priestory vo vlastníctve mesta do prenájmu na obdobie 10 rokov. Súčasťou prebiehajúcej komplexnej rekonštrukcie interiérov bude aj obnova zničenej štítovej steny objektu bývalého Tatraskla.

V novej prevádzke nájde prácu 13 ľudí.

moja-samoska-tt
Niekoľko rokov nevyužívané priestory obsadí predajňa potravín

Potravinárska sieť podľa informácií predložených v žiadosti o prenájom priestorov počítala s investíciami na rekonštrukciu vo výške najmenej 170 – tisíc eur.

Polovicu celkových nákladov vynaložených na rekonštrukciu mestských priestorov si reťazec započíta v nájomnom.

Ročný prenájom za 270 metrov štvorcových je stanovený na takmer 37-tisíc eur vrátane 350-percentnej prirážky za atraktivitu. Samotná predajňa potravín má dosiahnuť plochu 200 metrov štvorcových.

Podľa predbežných informácií plánuje Moja Samoška aj ďalšiu prevádzku v Trnave, konkrétne má ísť o priestory v nákupnom centre Olympia na Prednádraží.

Diligentia R.C. v súčasnosti prevádzkuje viac ako 70 filiálok. V budúcnosti plánuje ďalšiu expanziu.

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2014 13:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.