reklama

Franta Nedvěd s kapelou priváža do Trnavy slávne nedvědovské hity

Nový program Františka a Vojtu Nedvědovcov je o pokračovaní nedvědovskej tradície po vlaňajšom odchode Honzu zo scény.

František Nedvěd sa rozhodol pokračovať s najväčšími hitmi bratov Nedvědovcov, ale aj svojimi najznámejšími pesničkami.

Obľúbené hity ako sú Stánky, Valčíček, Podvod, Růže z papíru, Skládanka, Souhvězdí jisker, Devatenáct let, Kočovní herci a iné nedvědovské pesničky môžete počuť naživo už v pondelok 26. mája 2014 od 19. hodiny v priestoroch Mestského amfiteátra v Trnave.

Franta-nedved

František Nedvěd odštartoval vlani na jeseň spolu so synom Vojtom a sprievodnou kapelou ďalšiu éru koncertov.

Po Honzovom ohlásení konca koncertnej činnosti, sa Franta rozhodol pokračovať aj bez svojho brata, takže priaznivci tejto nenahraditeľnej piesňovej tvorby sa môžu tešiť na to, že neprídu o svoje pesničky a samozrejme neprídu ani vždy o niečo nové z tvorby aj samotného Františka Nedvěda.

Vstupenky na koncert sú k dispozícii v TTi v mestskej veži, online v sieti Ticketportal (link tu) alebo dve hodiny pred koncertom v pokladnici amfiteátra.

Ulož ako PDF
Napísal 15. mája 2014 9:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Franta Nedvěd s kapelou priváža do Trnavy slávne nedvědovské hity”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.