reklama

Fakty, mýty aj tajomstvá o káve prezradí na podujatí Pele-mele poradca pre zdravú výživu

Na treťom tohtoročnom Pele-mele o zdraví, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 22. mája o 17. hodine v západnom krídle radnice, budeme spoločne s poradcom pre zdravú výživu Dušanom Plichtom odhaľovať tajomstvá zdravej kávy.

Nie, nie je to omyl. Dlhé roky démonizovaná káva môže byť pre nás naozaj zdravá, ak sa naučíme, podľa akých kritérií si máme vybrať tú správnu a ako ju máme správne pripraviť.

Dušan Plichta prezradí, prečo je dôležité vedieť, ako bola naša káva vypestovaná, čo ovplyvňuje jej kvalitu, aké sú jej skutočné účinky na naše zdravie a výkonnosť, prečo sa káva zo supermarketu nemôže vyrovnať kvalitnému produktu priamo od farmára a ďalšie fakty, mýty a zaujímavosti zo sveta kávy.

Téma, ktorá môže byť zaujímavá rovnako pre notorických kávičkárov, ako pre tých, ktorí sa v snahe chrániť svoje zdravie tomuto nápoju vyhýbajú.

Srdečne vás pozývame.

(Tlačová správa mesta Trnava)

Plagát:
kava-plag

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2014 18:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.